Як відчистити фломастер. поради по відмиванню фломастерів з взуття.

Часто дитина, захоплений малюванням, може за допомогою фломастера спробувати прикрасити стіни або меблі, або проявити дизайнерські здібності, розмалювавши одяг. Тому багато батьків стикаються з необхідністю відмивати різні поверхні від малюнків.
Інструкція
1
Якщо дитина використовував водостійкий фломастер, то спробуйте вивести малюнки з тканини розчинником, наприклад, уайт-спіритом або ацетоном. Можна також акуратно відтирати плями, застосувавши бензин. Попередньо обов'язково випробуйте дію розчинника на малопомітній ділянці, щоб не завдати шкоди зовнішньому вигляду одягу або меблів.
2
Також спробуйте застосувати рідина для зняття лаку, що не містить ацетон, але будьте гранично обережні - можуть залишитися плями.
3
Протріть забруднене місце свіжої лимонної кіркою або капніть кілька крапель лимонного соку. Або розведіть у воді кілька кристаликів лимонної кислоти і використовуйте для відтирання.
4
Акуратно очищайте поверхню, використовуючи відбілювач. Майте на увазі, що колір поверхні може змінитися.
5
Додайте в дві столові ложки нашатирного спирту половину чайної ложки соди і нанесіть на пляму. Через п'ять-десять хвилин потріть м'якою губкою.
6
У разі якщо пляма знаходиться на не надто помітному місці, можна використовувати будь миючий порошок абразивного дії.
7
Якщо дитина застосував для створення малюнків фломастери на водній основі, то спочатку спробуйте відтерти їх водою з милом або пральним порошком.
8
Послідуйте порадою домогосподарок і відтирати пляму від фломастера за допомогою губки, скориставшись рідиною для миття посуду.
9
Ватяний тампон змочіть в спирті і починайте відтирати пляму. Можна натерти на тертці невеликий шматок мила, зробити мильний розчин і використовувати спирт з додаванням водно-мильного розчину.
10
Купіть в аптеці трипроцентну перекис водню і спробуйте акуратно видалити пляму тампоном, змоченим в перекису. Будьте обережні, якщо тканина темна, так як від перекису водню можуть залишитися світлі плями.
11
Якщо ви не прихильник використання побутової хімії, добре намочіть пляма в молоці і залиште на ніч, а вранці виперіть із застосуванням прального порошку.
Корисна порада
Свіжі плями вивести набагато легше. Якщо пляма від фломастера застаріле, то позбутися нього буде набагато складніше.