Як розбити образ.

Для завантаження образів дисків на різного роду сайти найчастіше потрібна розбити файл образу на кілька частин. Звичайно, можна просто витягти всі файли з образу і завантажити кожен файл окремо, але це дуже втомлює і незручно як завантажувати, так і викачувати диск людині. Як бачите, такий простий, на перший погляд, спосіб розбивки образу виявляється вельми невдалим.
Інструкція
1
В цьому випадку на допомогу приходить програма Total Commander, також відома раніше як Windows Commander. Вона є умовно-безкоштовним менеджером файлів, який здатний замінити стандартний «Провідник» і розширити його функції. Завантажити Total Commander можна за посиланням: http://wincmd.ru/plugring/totalcmd.html, або знайшовши інсталяційний файл програми в будь-якій пошуковій сістеме.Стоіт сказати, що WinRAR також може розбивати образи та інші файли на частини, але після пробного періоду користуватися ним не можна - потрібно покупка ліцензії. Тому розглянемо розбивку образу на частини на прикладі Total Commander.
2
Після завантаження та установки програми, запустіть її ярлик. Перед вами відкриється робоче поле, що складається з двох вікон. Вибирайте будь-яке з них, наприклад, ліве. У ньому відображено структуру жорсткого диска комп'ютера. Знайдіть папку, де зберігається образ, а потім сам файл образу диска, і натисніть на нього лівою кнопкою миші один раз. Після цього у верхньому меню Total Commander виберіть «Файли» - «Розбити файл».
3
У віконці вкажіть шлях, куди потрібно помістити готовий, розбитий на частини, образ. Ці частини називаються «партами» і мають назви Part1, Part2, Part3 і т.д. В цьому ж віконці виберіть бажаний розмір кожної частини або введіть свій, після чого натисніть "OK" і дочекайтеся завершення виконання операції розбивки образу на частини.