Як побудувати кут, рівний даному.

При будівництві або розробці домашніх дизайн-проектів часто потрібно побудувати кут , рівний вже наявного. На допомогу приходять шаблони і шкільні знання геометрії.
Інструкція
1
Кут утворюють дві прямі, що виходять з однієї точки. Ця точка буде називатися вершиною кута, а лінії будуть сторонами кута.
2
Для позначення кутів використовуйте три літери: одна у вершини, дві у сторін. Називають кут , починаючи з тієї букви, яка стоїть біля одного боку, далі називають букву, що стоїть біля вершини, і потім букву в іншої сторони. Використовуйте й інші способи для позначення кутів, якщо вам зручніше інакше. Іноді називають тільки одну букву, яка стоїть біля вершини. А можна позначати кути грецькими буквами, наприклад,?,?,?.
3
Зустрічаються ситуації, коли необхідно накреслити кут , щоб він дорівнював вже даному куті. Якщо при побудові креслення використовувати транспортир можливості немає, можна обійтися тільки лінійкою і циркулем. Припустимо, на прямій, позначеної на кресленні буквами MN, потрібно побудувати кут у точки К, так, щоб він був рівний куту В. Тобто з точки K необхідно провести пряму, що утворить з лінією MN кут , який буде дорівнює куту В.
4
На початку відзначте по точці на кожній стороні даного кута, наприклад, точки А і С, далі з'єднайте точки С і А прямою лінією. Отримайте тре кут ьнік АВС.
5
Зараз побудуйте на прямий MN такий же тре кут ьнік, щоб його вершина В перебувала на лінії в точці К. Використовуйте правило побудови тре кут ьніка за трьома сторонами . Відкладіть від точки К відрізок KL. Він повинен бути рівний відрізку ВС. Отримайте точку L.
6
З точки K Вичертите коло радіусом рівним відрізку ВА. З L Вичертите коло радіусом СА. Отриману точку (Р) перетину двох кіл з'єднайте з К. Отримайте тре кут ьнік КPL, який буде рівний тре кут ьніку ABC. Так ви отримаєте кут К. Він і буде дорівнює куту В. Щоб це побудова зробити зручніше і швидше, від вершини В відкладіть рівні відрізки, використовуючи один розчин циркуля, не зрушуючи ніжок, опишіть цим же радіусом з точки До окружність.