Як залити прошивку.

Для створення локальних мереж з доступом в інтернет прийнято використовувати роутери або маршрутизатори. На жаль, для багатьох пристроїв потрібно попередньо оновити програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • мережеві кабелі, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Виберіть і придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Це пристрій дозволить забезпечити синхронним доступом в інтернет деяка кількість стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків.
2
Встановіть обладнання в необхідне місце і підключіть його до електромережі. Відвідайте офіційний сайт виробника вашого маршрутизатора. Знайдіть і завантажте останню версію програмного забезпечення (прошивки) для вашої моделі пристрою.
3
Підключіть до порту Ethernet (LAN) маршрутизатора комп'ютер або ноутбук, на якому знаходиться файл-прошивка. Запустіть браузер. Відкрийте інструкцію до маршрутизатора. Знайдіть його IP-адресу. З'ясуйте логін і пароль, які потрібно ввести для отримання доступу до налаштувань маршрутизатора.
4
Введіть IP-адресу устаткування в адресний рядок браузера. Заповніть поля Login і Password. На екрані відобразиться web-інтерфейс налаштувань маршрутизатора.
5
Знайдіть меню Main Interface (Головне меню) і відкрийте його. Знайдіть підменю, що містить інформацію про версію програмного забезпечення. Натисніть кнопку Browse (Перегляд) і вкажіть шлях до файлу-прошивці.
6
Дочекайтеся завершення операції оновлення версії програмного забезпечення маршрутизатора. Перезавантажте пристрій для застосування параметрів.
7
Повторіть алгоритм входу в web-інтерфейс обладнання. Відкрийте меню "Налаштування мережі» (Internet Setup). Змініть параметри налаштувань даного меню, керуючись рекомендаціями фахівців вашого провайдера. Це необхідно для забезпечення доступу до інтернету. Збережіть налаштування.
8
Відкрийте меню «Wi-Fi мережу» (Wireless Setup). Створіть бездротову точку доступу з характеристиками, що відповідають вимогам ваших бездротових пристроїв. Збережіть налаштування. Перезавантажте ще раз маршрутизатор для застосування кінцевих змін в настройках.
Процедура заливки, або відновлення, збереженою прошивки на iPhone виконується за допомогою програми iTunes або хмарного сервісу iCloud в останніх версіях мобільного пристрою.
Інструкція
1
Підключіть свій iPhone до комп'ютера за допомогою спеціального з'єднувального кабелю, що входить в комплект поставки, і дочекайтеся визначення мобільного пристрою додатком iTunes для створення резервної копії прошивки.
2
Викличте контекстне меню визначився iPhone в лівій панелі вікна програми кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити резервну копію».
3
Дочекайтеся завершення процесу створення резервної копії для відновлення прошивки мобільного пристрою і перейдіть на вкладку «Обзор» вікна iPhone.
4
Натисніть кнопку «Відновити» і підтвердіть свій вибір повторним натисканням тієї ж кнопки.
5
Дочекайтеся завершення процесу відновлення і перезавантаження пристрою.
6
Визначте успішне завершення відновлення по відображенню чорного екрану з логотипом додатки iTunes і з'єднувального шнура.
7
Дочекайтесь появи повідомлення «iPhone активований» і ще раз викличте контекстне меню мобільного пристрою в лівій панелі вікна програми iTunes кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть команду «Відновити з резервної копії» і виберіть шлях до збереженого файлу резервної копії в діалоговому вікні.
9
Відкрийте меню «Налаштування» головного екрану iPhone для використання хмарного сервісу iCloud і виберіть пункт iCloud.
10
Перейдіть у розділ «Сховище та копії" і перетягніть слайдер в положення «Включено» в групі «Резервна копія».
11
Скористайтеся опцією «Створити копію» для негайного копіювання файлів прошивки або дочекайтеся автоматичного виконання резервного копіювання при дотриманні наступних умов: - комп'ютер і iPhone підключені до однієї мережі Wi-Fi; - додаток iTunes на комп'ютері запущено; - iPhone підключений до джерела живлення.
12
Вкажіть команду «Відновити з iCloud» при налаштуванні пристрою і введіть значення ідентифікатора Apple ID і пароля користувача iCloud.
13
Дочекайтеся визначення доступних файлів прошивок і виберіть бажану.