Як шити по "Бурде".

Жінки завжди намагаються внести в свій гардероб родзинку. Зробити це, купуючи одяг в магазинах, інколи досить складно. Однакові фасони, погано сидить на вашій фігурі модель або просто не влаштовує колір можуть засмутити будь-яку жінку. Вихід є - завжди можна зшити собі цікавий наряд, користуючись викрійками спеціалізованих журналів мод. Одним з найпопулярніших вважається журнал Burda. Він виходить раз на місяць і містить колекції одягу згідно сезону року, а також має класифікацію за складністю пошиття. Як користуватися цим журналом?
Вам знадобиться
  • - журнал Burda;
  • - тканина і фурнітура для пошиття;
  • - швейна машина;
  • - калька;
  • - праска і прасувальна дошка.
Інструкція
1
Розгляньте вподобану модель одягу. Парад всіх моделей в журналі представлений кольоровими фотографіями на розвороті і чорно-білої сторіночкою технічних малюнків в середині журналу, розташованих перед покроковими описами шиття.
2
Враховуйте, якою мірою складності відповідає вибрана вами модель. В журналі складність позначається кружечками. Чим їх більше, тим складніше техніка пошиття. При цьому складність ще увазі і кількість часу, витрачений на виконання роботи.
3
Визначте свій розмір. Для цього за допомогою сантиметрової стрічки зніміть свої мірки. Краще якщо у вас буде помічник. Як правильно знімати мірки, показано на малюнку в самому журналі. Порівняйте значення своїх мірок з тими, що вказані в таблиці. Якщо результати не зовсім збігаються або припадають між розмірами, краще взяти за основу більший розмір. При цьому якщо ви шиєте кофточку, орієнтуйтеся на значення обхвату грудей, а якщо штани (шорти) - на обхват стегон.
4
Уточніть на сторінках технічних малюнків і пошаговом описі виготовлення моделі, чи є викрійка на ваш розмір. Якщо такої немає, краще не ризикувати і взяти іншу модель або пошукати схожу з схемою крою підходящого розміру. Пам'ятайте - змінювати викрійки і підганяти їх можуть тільки досвідчені швачки.
5
Придбайте тканину. На сторінці журналу з описом пошиття вибраного виробу уточніть, яку тканину і в коком кількості вам потрібно придбати. Перед тим як відправитися в магазин, запишіть ці дані. Зверніть увагу, що необхідна довжина тканини буде залежати від ширини полотна і вашого розміру. Не забудьте про клейовий і підкладкової тканини, якщо вони потрібні для пошиття цієї моделі. Також запишіть, яку фурнітуру потрібно підібрати. Це може бути блискавка опрделенние довжини і типу, гудзики, гачки або пряжки. Може бути, ви захочете прикрасити ваш наряд мереживом або тасьмою.
6
Зробіть викрійки. В журналі є чіткий опис, як правильно зробити викрійку на свій розмір. Уважно розгляньте, якого кольору і вигляду лінії відповідають саме обраної моделі, на якому аркуші викрійок вони знаходяться. За допомогою кальки зробіть викрійки.
7
Дотримуйтесь покрокової інструкції по пошиву. Журнал дуже доступно і ясно керує всім процесом пошиття вироби. Іноді до обраної моделі може йти і майстер-клас з виготовлення з малюнками і докладним описом. Приготуйте праска і прасувальну дошку, марлю, швейну машину та голки. Не забудьте перед розкриємо отпарить тканину, щоб після виготовлення ваша одяг не сіла.
Корисна порада
Зверніть увагу - усі терміни по шиттю розшифровуються на останній сторінці вкладки з викройками.