Як відкрити копіювальний центр.

Якщо ви шукаєте бізнес-ідею, яка в короткі терміни принесе вам відчутний прибуток, то придивіться до можливості відкрити копіювальний центр . Таке підприємство буде не надто складним, і, в той же час, надаватиме затребувані послуги. Копіювальний центр - бізнес вельми рентабельний, але, подібно будь-якому бізнесу, повинен починатися з планування.
Інструкція
1
Складіть докладний бізнес-план майбутнього підприємства. Включіть в нього такі розділи: характеристика об'єкта, план маркетингу, техніко-економічні дані обладнання, фінансовий план, оцінка ризиків, обгрунтування інвестицій, етапи реалізації проекту.
2
Оцініть затребуваність послуг, які ви будете пропонувати в своєму місті. Як правило, до таких послуг звертаються як приватні особи, так і державні організації. Вашими клієнтами можуть стати великі заводи, агентства нерухомості і багато інших установ, які потребують якісному копіюванні документів, створенні інформаційних матеріалів.
3
Підберіть відповідне обладнання для копіювального центр а. Враховуйте, що вам доведеться в короткі терміни виконувати замовлення, пов'язані з копіюванням документів та їх розмноженням, з печаткою на різних поверхнях. Тому одним копіювальним пристроєм вам не обійтися. Вам знадобиться чорно-білий копір, кольоровий копір-принтер, різограф, ламінатори, машина для різання паперу, комп'ютер. Деякі види обладнання на першому етапі розвитку бізнесу можна взяти в оренду.
4
Визначте місце розташування свого майбутнього центр а. Воно повинно надавати доступ до ваших послуг для широкого числа клієнтів. Один з варіантів розміщення підприємства - великий бізнес центр , в якому копіювальні послуги практично завжди затребувані. Непогано буде, якщо центр розміститься поблизу державних установ, куди населення надає копії різноманітних документів.
5
Передбачите в копіювальному центр е можливість торгівлі деякими видами канцелярських товарів, які можуть зацікавити потенційних клієнтів: канцелярське приладдя, зошити, ручки, олівці і так далі.
6
Прорахуйте і сплануйте витрати на організацію копіювального центр а і підтримку його діяльності на першому етапі, поки він не почне приносити стабільний прибуток. Заздалегідь продумайте можливість отримання зовнішнього інвестування, наприклад, відкриття кредитної лінії в банку або отримання державної субсидії для індивідуального підприємця.
Незважаючи на те, що копіювальна машина сьогодні є майже в будь-якому офісі, у деяких категорій клієнтів потреба в тиражуванні різних документів і раніше висока. Студенти, споживачі державних послуг, бізнесмени: цільова аудиторія копицентра може бути досить великою. Навіть невеликий відділ, що виконує подібні послуги, може приносити стабільний дохід і користуватися постійним попитом.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для копицентра. Це може бути невеликий кабінет в прохідному місці, або відкритий майданчик, яка дозволить скористатися вашими послугами максимальній кількості відвідувачів. Вибирайте місце, виходячи з наявності поблизу навчальних закладів, держустанов, бізнес-підприємств, бібліотек.
2
Не обмежуйтеся лише послугами з копіювання документів. Виконуйте сканування, набір текстів, роздруківку документів пошук інформації в інтернеті, ламінування, палітурні роботи. Це дозволить вам збільшити потік потенційних клієнтів.
3
Придбайте обладнання, необхідне для роботи. Орієнтуйтеся на вашу цільову аудиторію. Наприклад, якщо поблизу розташовується технічний вуз, доцільно надавати послуги з копіювання матеріалів крупного формату, скануванню з великій якості. В даному випадку вам потрібно багатофункціональний лазерний пристрій, що дозволяє працювати з великими обсягами та форматами. Не виключено, що вам буде необхідний і широкоформатний принтер (плоттер). Якщо ж ваш копіцентр розташовується в жвавому місці, пов'язаному з наданням будь-яких послуг, придбайте кілька звичайних копіювальних машин. Так ви зможете забезпечити великий обсяг тиражування документів.
4
Подбайте про наявність та своєчасній доставці витратних матеріалів для копицентра. Відсутність паперу або незаправлений вчасно картридж для принтера може зупинити роботу вашої фірми на довгий час і негативно позначитися на репутації.
5
Продумайте просування копицентра. Для невеликої точки значні вкладення в рекламу навряд чи будуть виправдані, тому віддайте перевагу менш витратним методам. Додайте оголошення в цьому районі, внесіть відомості про копіцентрів в усі безкоштовні тематичні довідники, повісьте рекламні плакати на інформаційні дошки, роздавайте листівки студентам.