Як зробити картинку прозорою. Як картинку зробити прозорою.

Adobe Photoshop - це чудовий графічний редактор, за допомогою якого можна створювати справжні фотографічні шедеври. Якщо у вас виникла необхідність створити не тільки прозорий фон, але і зробити таким все зображення в цілому, є кілька кроків, слідуючи яким подібної виверту може навчитися навіть самий безграмотний новачок.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для початку відкрийте картинку, в якій ви хочете бачити прозорим який-небудь елемент. Потім знайдіть і відкрийте друге зображення - на ньому має бути прозорий об'єкт, який стане основою майбутнього ефекту на першому зображенні.
2
Відкрийте друге зображення. Виберіть інструмент Polygonal Lasso Tool на панелі інструментів і виділіть за його допомогою необхідний елемент. Виділяйте акуратно і максимально точно, після чого натисніть Ctrl + Shift + 'J', щоб вирізати виділений об'єкт на новий шар.
3
Визначте в картинці зони білого кольору. Для цього виберіть команду Select, а в ній команду Color Range. Відкриється вікно, в якому білі елементи будуть виділені червоним. Натисніть на червоний кружок, потім натисніть ОК. Після цього натисніть Delete - і об'єкт буде готовий до використання.
4
Перемістіть вирізаний і оброблений елемент на вихідне зображення, яке потрібно зробити прозорим. Виділіть шар з цим елементом (Ctrl + A), скопіюйте його, потім відкрийте вихідну картинку і натисніть "Вставити".
5
Щоб скопійований об'єкт став зовсім прозорим, потрібно прибрати залишилися контрастні і темні елементи на його поверхні. Виберіть інструмент Eraser Tool і, не виходячи з окремого шару з нашим об'єктом, зітріть зайві плями. Після цього зробіть копію шару з об'єктом і натисніть на Layer Copy значок з оком - це приховає дубльований шар.
6
Починається найвідповідальніша робота: у вашому розпорядженні є прозорий об'єкт на окремому шарі, і його потрібно помістити в вихідне зображення. Виділіть об'єкт, натисніть Ctrl + T, виберіть в контекстному меню пункт Warp. Ця команда дозволить деформувати об'єкт в будь-якому напрямку. Помістіть його на потрібний елемент вихідної картинки і починайте підганяти під його форму.Чтоби продовжити роботу, дублюйте шар з підготовленим прозорим об'єктом стільки разів, скільки це необхідно, щоб трансформувати початковий малюнок.
7
Після того, як за допомогою деформованого багато разів прозорого об'єкта ви отримали точну прозору копію першого малюнка, починайте видаляти цей малюнок так, щоб залишилося тільки прозоре зображення. У цьому вам допоможе інструмент Clone Stamp. Збільшивши масштаб картинки для зручності, починайте акуратно й уважно копіювати маленькі елементи малюнка, щоб непомітно закрити ними потрібне місце.
8
Коли робота підійде до кінця, і ви побачите, що на картинці залишився тільки прозорий аналог оригінального об'єкта - доробіть рисунок, додайте реалістичності і ефектів.