Як оформити візу в Англію.

Загадкова дощова Великобританія для багатьох є заповітним місцем подорожей. Проте дістатися на туманний Альбіон непросто: щоб потрапити на острівну державу, треба не тільки перетнути Ла-Манш, а й витримати сувору перевірку при отриманні візи.
Інструкція
1
Отримати візу окремо в Англію не вийде, так як знаходиться вона на території Великобританії - Сполученого Королівства, до складу якого крім Англії входять Шотландія, Уельс і Північна Ірландія .На території Російської Федерації діють 5 візових центрів Великобританії: у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та Ростові-на-Дону. Залежно від місця вашої прописки ви прив'язані до того чи іншого візовому центру (найближчого до вашого місту). Подавати документи, заповнювати анкети і здавати біометричні дані потрібно саме за цією адресою.
2
Зверніться до візового центру для уточнення документів, необхідних для оформлення візи. Як правило, в стандартний пакет документів входять: -закордонні паспорт з вільною сторінкою для отримання візи; -анкета, заповнена на сайті консульства або у візовому центрі (подається онлайн і роздруковується окремо для подачі пакета документів); - кольорова фотографія розмірів 3,5 на 4,5 см, зроблена не раніше, ніж за пів року до подачі документів. Фотографія повинна бути зроблена на світло-кремовому або світло-сірому тлі. Ваше особа не повинна бути закрите волоссям або окулярами; фотопапір не повинна створювати відблиски; -оплата консульського збору. Для стандартної піврічної візи ця сума становить 3570р.Дополнітельнимі «бонусами», полегшують отримання візи будуть документи, що підтверджують ваше благополуччя в Росії: довідки з місця роботи та навчання, наявність банківського рахунку та нерухомості. Чим більше у вас причин повернутися в Росію, тим більше вірогідності, що вам дадуть візу . Додатковими перевагами є закриті англійські візи.Перед подачі документів перевіряйте інформацію на сайті консульства: вона може змінитися, і ваші документи не підійдуть.
3
Запишіться на прийом до візового центру за телефоном або на офіційному сайті. Приходьте на прийом за 15 хвилин до призначеного часу. У візовому центрі ви здаєте документи та біометричні матеріали: Великобританія запрошувати ваші відбитки пальців. Там же ви записуєтеся на прийом консулу: англійське консульство вимагає особистої подачі документів, уникаючи посередників.
4
Короткострокова віза оформляється протягом 5-15 робочих днів, заявка на піврічну британську візу розглядається протягом 28 днів.
Зверніть увагу
У разі відмови у візі консульський збір не повертається.