Як підключити принтер через роутер. netgeer налаштувати принтер.

Дуже рідко офісна локальна мережа обходиться без принтера або МФУ. Для успішної роботи даних пристроїв їх необхідно правильно підключити та налаштувати. Здійснити цей процес можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Для початку виберіть принтер. В даному випадку вам необхідно підібрати пристрій, підключається не до стаціонарного комп'ютера або ноутбука, а до мережного концентратора або роутеру (маршрутизатора). Придбайте вбрання обладнання.
2
З'єднайте за допомогою мережевого кабелю порт LAN (Ethernet) маршрутизатора з принтером. Остання пристрій, в свою чергу, з'єднайте з комп'ютером. Для цього використовується кабель-перехідник з USB на порт USB-B (квадратний роз'єм).
3
У даній ситуації ви ще не можете використовувати принтер. По-перше, встановіть на всі комп'ютери, з яких ви плануєте використовувати дане мережеве обладнання, драйвера для конкретної моделі принтера .
4
По-друге, налаштуйте принтер таким чином, щоб вам не доводилося постійно шукати його в мережі. Відкрийте настройки принтера на комп'ютері, який підключений до нього безпосередньо через кабель.
5
Встановіть для цього обладнання статичний (постійний) IP-адресу. Рекомендують використовувати адреси тієї зони, в якій знаходяться інші комп'ютери і ноутбуки. Тобто у всіх IP-адресах мережі повинні відрізнятися тільки четверті сегменти. При активації даної функції, принтер буде мати постійний IP-адресу навіть в тому випадку, якщо в настройках маршрутизатора включена функція DHCP.
6
Для зручності початкового пошуку принтера зміните його мережеве ім'я. Це дозволить уникнути плутанини між аналогічними пристроями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eftghyYgGik
Зверніть увагу
Варіант підключення принтера до роутера набагато зручніше, тому що доступність цього обладнання не залежить від будь-якого конкретного комп'ютера.
Корисна порада
Справа в тому, що більшість маршрутизаторів мають функцію автоматичної видачі IP-адрес. В даному випадку вона сильно заважає, бо при кожному включенні принтер отримуватиме новий IP-адресу. Це сильно утруднить швидкий доступ до цього устаткування.