Як очистити кеш комп'ютера. Як зробити образ iso за допомогою неро.

На вашому комп'ютері є три різних типи кешу: DNS (Domain Name System), кеш пам'яті і thumbnails кеш. Кеш це сховище тимчасової інформації. Якщо його не очищати, з тимчасової інформація перетвориться в постійну і може істотно знизити робочі параметри вашої системи. Своєчасна очистка кешу вивільняє системну пам'ять, вільне місце на жорсткому диску і допомагає вирішити деякі проблеми з Інтернет-з'єднанням.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Доступ в інтернет
  • CCleaner
Інструкція
1
Очистити кеш DNS.Нажміте кнопку «Пуск» і знайдіть вкладку «Командний рядок». Виберіть её.Появітся чорний екран, в який потрібно буде вписати наступне «ipconfig/flushdns» і натиснути Enter. Ви отримаєте повідомлення про те, що кеш DNS успішно очищений.
2
Очистити кеш памяті.Щелкніте правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть «Створити», «Ярлик». Вкажіть шлях до файлу «% WINDIR% \ system32 \ rundll32.exe», де% WINDIR% директорія, де на вашому комп'ютері розміщена операційна система Windows. Натисніть кнопку «Далі» .Назовіте новий ярлик так, як вам буде зручно - «Clear RAM» або «Очистити кеш», наприклад. Запустіть програму.
3
Очистити thumbnails кеш.В меню «Пуск» знайдіть «Службові програми», «Очистити диск». Виберіть диск, який будете чистити і натисніть "ОК".
4
Оптимізувати систему за допомогою CCleaner.CCleaner - безкоштовна програма, яка допоможе вам видалити не тільки тимчасові файли, але і очистить корзину, видалить тимчасові файли з усіх браузерів і перевірить системний реестр.Скачайте і встановіть програму CCleaner.Откройте її. Поставте в шевронах галочки там, де система потребує перевірки і очістке.Настройтесь на те, що в перший раз це може зайняти багато времені.Нажміте на кнопку "Очистити".
Корисна порада
Проводите оптимізацію системи регулярно, не рідше раз на місяць.