Як навчитися читати по-арабськи. Як читати арабською.

Щоб досконало оволодіти будь-яким іноземною мовою, необхідно отримати ряд навичок: навчитися читати, писати, говорити і розуміти. Кожен навик тренується за допомогою певних методів і вправ.
Інструкція
1
Пошукайте у вашому місті викладачів арабської мови. Обдзвоніть школи вивчення іноземних мов і зателефонуйте по оголошеннях приватних репетиторів. Навіть якщо їх уроки недешеві, візьміть хоча б кілька перших уроків. Так ви швидше зрозумієте, як вимовляти букви арабського алфавіту і як повинна звучати мова. Якщо у вашому місті вчителя знайти не виходить, знайдіть його через інтернет і візьміть кілька уроків через скайп.
2
Якщо можливості позайматися з викладачем немає, подивіться відеоуроки он-лайн, щоб переконатися в правильності вашого вимови. Зверніть увагу на артикуляцію і потренируйте звуки, які вам вдаються найгірше. Слідкуйте за постановкою органів мовного апарату, оскільки це гарантія коректного вимови.
3
Придбайте книгу арабською мовою. Найкраще для ваших цілей підійдуть самовчителі арабської мови або звичайнісінькі дитячі книжки. В книжках для дітей вживаються прості слова і короткі речення, що важливо на першому етапі вивчення мови.
4
Вивчіть алфавіт і навчитеся відрізняти арабські букви один від одного. Запам'ятайте їх написання і виділяйте не менше години щодня на тренування. Вчіться дізнаватися арабські букви і обов'язково вимовляєте їх вголос.
5
Скачайте програму для вивчення арабської мови і встановіть її на свій комп'ютер. Знайдіть таку програму, яка передбачає навчання читанню. Ідеально підходить програма, де вам буде потрібно вимовляти з'являлось на екрані слово, а потім звіряти свою вимову з вимовою диктора.
6
Тренуйте аудіювання. Аудіювання - це здатність сприймати мову на слух. Слухайте диски з арабськими казками, оповіданнями і легкими текстами в машині, вдома, у вільний час. Вчіться розпізнавати слова і запам'ятовуйте їх вимову. Потім, дізнавшись слово в тексті, ви вже будете знати, як правильно його вимовляти.
7
Вчіть переклад часто зустрічаються в тексті слів. Читання без розуміння сенсу й неефективно. Розуміючи зміст, ви легше сприймаєте текст і швидше дізнаєтеся слова.
Корисна порада
При певній силі волі, терпінні і завзятості через деякий час ви зможете самостійно прочитати Коран, а це серйозна перемога в вивченні арабської мови!