Як знайти людину в Одесі.

Одеса - це місто, в якому проживає більше мільйона людей. Він розташований на чорноморському узбережжі України. Також Одеса є найбільшим морським портом і курортним центром країни. А чи реально в такому мегаполісі знайти людини ?
Інструкція
1
Щоб знайти людини в Одесі, спочатку зберіть всю інформацію про особу, яку шукаєте. В першу чергу ПІБ. Якщо ці дані є, то відвідайте адресне бюро, яке знаходиться за адресою: Софіївська вул., Будинок 20. Причому отримати інформацію можна тільки за згодою одесита, якого шукають. Напишіть заяву про пошук конкретного людини , потім співробітники бюро заяву передадуть одеситу. Людина, дізнавшись докладно, хто його шукає, вже вирішить - дозволяти чи не дозволяти надавати інформацію про нього, в тому числі і адресу. Такий сервіс платний.
2
Погортайте телефонні довідники. Ці талмуди не так часто перевидаються, але та інформація, яка в них міститься, досить-таки цінна.
3
У зв'язку з розвитком технологій застосуєте для пошуку людини більш сучасні методи. Наприклад, пошук по соціальним мережам. Практично кожна людина зареєстрований в тій чи іншій соціалці. Для такого пошуку введіть ПІБ. Якщо це не спрацювало, відфільтруйте дані по місту. Потім виберіть навчальний заклад в якому навчався потрібний вам людина. Виберіть також роки, проведені в навчальному закладі. Як додатковий фільтр введіть дані для пошуку одесита за місцем роботи, вказуючи назву фірми. Тепер проаналізуйте отриману інформацію. Таким чином, пошук людини значно звузився навіть якщо людина змінив прізвище.
4
В інтернеті знайдіть спеціалізовані сайти з пошуку людей. Вони дозволять вам знайти людини навіть по посиланнях, мікроблогу, телефонних номерах, електронною поштою і відео. У більшості випадків саме зображення навіть саме неякісне відіграє вирішальну роль.
5
Пошукайте людини по форумах. Звичайно, треба знати захоплення й улюблені тематики одесита, щоб більш конкретизувати пошук корисних ресурсів.
Цілком може статися так, що вам знадобиться розшукати людини по адресою, так як більше ніякої інформації у вас не буде. Не падайте духом. Назви міста і докладного домашньої адреси в більшості випадків вам цілком вистачить - всі інші відомості ви зможете знайти за допомогою сучасних засобів зв'язку та пошукових систем.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або комунікатор
  • - необхідне ПЗ (бази даних)
  • - гроші
  • - GPS-навігатор
  • - атлас міста
  • - телефонний довідник міста
Інструкція
1
Скористайтеся будь-якої з існуючих в інтернеті довідкових систем. Бази даних жителів ряду міст надають наявну інформацію абсолютно безкоштовно. Щоб отримати інформацію в такій базі, досить ввести наявний у вас докладну адресу людини у відповідні поля для пошуку. Якщо людина є в системі, ви в результаті дізнаєтеся всю іншу наявну інформацію про нього, включаючи його ім'я і номер телефону. Якщо безкоштовної бази даних у цікавить вас міста не існує, скористайтеся платній довідковою системою. Або купіть або скачайте в мережі Інтернет базу даних громадян Росії. Подібних баз існує безліч. Постарайтеся вибрати якомога більш нову і повну з них, інакше отримана інформація може виявитися недостовірною.
2
Розшукайте телефонний довідник потрібного вам міста. Уважно перегляньте всі сторінки довідника в пошуках наявного у вас адреси. Якщо місто невелике, пошук не займе у вас багато часу, а в результаті ви дізнаєтеся телефонний номер, а також ім'я цікавить вас людини .
3
Скористайтеся пошуковою системою будь-якої соціальної мережі. Цілком можливо, що людина, яку ви розшукуєте, зареєстрований там і при цьому вказав свій реальний докладна адреса та інші координати. Якщо це так, то в результатах пошуках ви побачите всю зазначену даними людиною інформацію про себе, включаючи фотографії та контактні дані.
4
Скористайтеся послугами професійного детективного агентства. Подібні послуги платні, проте професійні детективи зможуть розшукати людини , навіть в тому випадку, якщо наявні у вас дані не цілком точні або людина, яку ви розшукуєте, змінив адресу свого проживання.
5
Знайдіть пару днів вільного часу і відвідайте потрібне вам місто з візитом особисто. Розшукайте наявний у вас адресу. Для цього можна придбати атлас міста, скористатися інтерактивними картами в інтернеті або даними GPS-навігатора. Також можна найняти таксі або запитати дорогу у місцевих жителів або співробітників поліції. У цьому випадку, коли ви прибудете по адресою, ви зможете поспілкуватися безпосередньо з самою людиною особисто, або навести докладні довідки про нього у його сусідів.