Як шити штучне хутро. Як з дублёночного матеріалу зшити куртку відео.

Штучний хутро прекрасно носиться, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, красивий і доступний за ціною. Речі з цього матеріалу урізноманітнюють ваш гардероб, а шиття його не вимагає особливого устаткування і навичок. Але для отримання гарних результатів, при роботі з штучним хутро ом слід знати декілька хитрощів.
Інструкція
1
При розкрої пам'ятайте, що в готовому виробі ворс повинен бути направлений вниз. Якщо ворс короткий, матеріал складають у два рази, хутро з довгим ворсом кроять не складаючи. Різати хутро треба дуже обережно, прорізаючи тільки основу і намагаючись не псувати ворс, для цього підійдуть і ножиці і лезо бритви.
2
Перед тим як шити, налаштуйте машинку на клаптиках, для шиття беруть голки 14/90 або 16/100, підійдуть звичайні універсальні поліефірні або бавовняною-поліефірні нитки. Прокладайте сходинку у напрямку ворсу. Щоб зшиваються деталі не зміщувалися між собою, сколіть місце шва шпильками перпендикулярно рядку (найкраще підійдуть довгі голки з кольоровими наконечниками). Якщо у хутро а дубленного, Коженая основа, вони не зметують, а голки вколюють уздовж строчки дуже близько до краю, адже будь-який зайвий прокол буде помітний. Якщо у вашої хутро а довгий ворс, заправляйте його під строчку закритими ножицями, викруткою або залізної пилкою для нігтів. Після виконання строчки, що потрапив під неї ворс витягніть штопальної голкою.
3
Для сточування підійдуть кілька швов.Обичний стачной шов прекрасно підійде для шиття короткого хутро а, але зручний і для матеріалу з довгим ворсом якщо ви попередньо відріже хутро з припусків на шов. Потім розкладіть припуски шва і приметайте через край.Шов встик зазвичай використовують для сточування штучного хутро а на трикотажній основі з довгим ворсом. Він не видно з лицьового боку, так як повністю закривається хутро ом і не створює товщини, але підходить тільки для швів, які не несуть особливих навантажень при носінні (наприклад, плечових і задніх швів рукава) .Також використовують шов в накладку, він теж однаково виглядає з обох сторін, для міцності можна прокласти кілька паралельних строчок, зайвий припуск легко зрізати ножицями.
4
Штучний хутро не варто гладити праскою, але при необхідності виробляєте прасування з виворітного боку. Виставите невелику температуру і попередньо спробуйте на непотрібному шматку.
Корисна порада
Не піддавайте хутро високих температур, не стирайте в гарячій воді і не сушіть поряд з джерелами тепласушіте на плічках при кімнатній температурі розчісуйте хутро гребінцем з рідкими зубцями.