Як перейти в безпечний режим.

Видалити деякі драйвера, провести перевірку на віруси, вирішити інші технічні проблеми - ці та деякі інші завдання буває необхідно здійснити з безпечного режиму завантаження комп'ютера. В цьому режимі багато додатки не запускаються, працюють тільки основні функції, що дозволяє вам, як користувачу, найбільш ефективно вирішувати певні типи завдань.
Вам знадобиться
  • Клавіатура
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» Виберіть «Вимкнути комп'ютер» .В меню виключення комп'ютера виберіть пункт «Перезавантаження».
2
Якщо комп'ютер не зможе увійти в режим перезавантаження тривалий час, перезавантажитеся з кнопки «Перезавантаження» на системному блоці.
3
Під час завантаження комп'ютера, білими буквами на чорному тлі, вам буде запропоновано застосувати команду, натиснувши F8. В деяких ноутбуках спочатку просять натиснути F12.
4
В наступному кроці, вам можуть запропонувати вибрати жорсткий диск, на якому встановлена система. Виберіть його, натисніть Enter і знову F8.
5
Цим шляхом або відразу ж ви потрапите до чергового чорному екрану, на якому, за допомогою клавіш зі стрілками, вам буде запропоновано вибрати варіанти завантаження Windows.Безопасний режим - завантаження з використанням основних драйверів і файлів. Це будуть драйвера клавіатури і миші, монітор, відеоадаптер, стандартні системні служби. Мережеві підключення не підтримуватимуться будут.Безопасний режим з підтримкою мережі підтримуватиме всі попередні драйвера і служби плюс мережеві подключенія.Безопасний режим з підтримкою командного рядка при завантаженні замість звичного графічного інтерфейсу запропонує вам командний рядок.
6
Якщо ви не зможете визначитися з вибором режиму деякий час, комп'ютер завантажить автоматично той режим, який буде виділений на момент спрацьовування таймера.
Зверніть увагу
Перш ніж перезавантажуватися в безпечному режимі, переконайтеся, що функціональні клавіші F1-F12 у вас підключені. Якщо ні, розблокуйте їх, натиснувши кнопку F-key в верхньому лівому куті клавіатури.