Як налаштувати мультикаст.

мультикаст - спеціальний спосіб передачі даних, при якому вони направляються тільки визначеному подмножеству адресатів. Зазвичай він необхідний для перегляду IPTV, прослуховування радіо та online-ігор. Для передачі даних при цьому використовується протокол IGMP. Власне, настройка мультикаст і складається в налаштуванні IGMP і IPTV.
Інструкція
1
Вам необхідно заборонити брандмауеру (фаєрвол) блокування протоколу IGMP (обов'язково) та програми для перегляду IPTV (якщо вона вам потрібна, звичайно це IpTvPlayer.exe). Для цього виконайте наступні дії.
2
Якщо ваш фаєрвол - Kaspersky Internet Security.Откройте "Налаштування" => "Мережевий екран" => "Система фільтрації" => "Налаштування" => "Правила для пакетів". Створіть правило "Дозволяти вхідні та вихідні IGMP/RGMP пакети". Потім там же в меню "Система фільтрації" => "Налаштування" => "Правила для додатків". Клацніть на кнопці "Додати" і вкажіть шлях до IpTvPlayer.exe. Клацніть на кнопці "Шаблон" і встановіть "Дозволити все".
3
Якщо ваш фаєрвол - Outpost.Откройте "Налаштування" => "Мережеві правила" => "Системні правила", => "Низькорівневі правила". Приберіть галочку з правила Block IGMP. Додайте правило "Протокол IP і IP-протокол IGMP" - "Дозволити ці дані". Відкрийте "Настройки" => "Правила для додатків". Клацніть на кнопці "Додати". Вкажіть шлях до IpTvPlayer.exe. Клацніть на кнопці "Редагувати", і встановіть "Дозволити всі дії".
4
Якщо ваш фаєрвол - ESET NOD32 Smart Security.Откройте "Налаштування" => "Додаткові настройки" => "Персональний фаєрвол" => "Режим фільтрації" => "Інтерактивний режим" => "Правила і зони" => "Редактор правил і зон" => "Налаштування". Додайте правило для протоколу "IGMP": "Ім'я" - будь-яке, "Напрям" - будь-яке, "Дія" - дозволити, "Протокол" - IGMP.
5
Якщо у вас працює "рідний" брандмауер XP.Откройте його командами "Панель управління" => "Центр Забезпечення Безпеки" => "Брандмауер Windows". Вкладка "Винятки" => "Додати програму" => IPTV Player.
6
Якщо у вас інший фаєрвол, то дійте аналогічно. Розташування кнопок та пунктів меню може бути іншим, але сенс дій у всіх фаєрвол один і той же - дозволити роботу протоколу IGMP і дозволити програмі IpTvPlayer.exe будь-які дії.
7
Якщо мультикаст так і не хоче працювати, вимкніть брандмауер (фаєрвол) зовсім. Хоча, коли після відключення мультикаст заробив, це не означає, що брандмауер так і треба залишити вимкненим. Ви просто з'ясували, що проблема саме в брандмауері, і треба ретельніше розбиратися з його налаштуваннями або перейти на використання іншого.
Зверніть увагу
Майте на увазі, брандмауер за замовчуванням не просто так блокує протокол IGMP. Використання IGMP дійсно робить комп'ютер більш уразливим для зовнішніх атак.