Як збільшити результати в присіданні. Як збільшити кількість присідань в домашніх умовах.

Фізичне тренування, зокрема присідання, є важливим фактором для збереження здоров'я і збільшення тривалості життя. Необхідно вибрати правильну методику, і ваші результати будуть збільшуватися з кожним днем.
Інструкція
1
Починайте робити присідання, не поспішаючи, поступово імпульсивно збільшуючи навантаження. Поліпшити витривалість до такого виду вправ одним заняттям не вдасться. Хоча надмірна доза фізичного навантаження теж не приведе ні до чого хорошого. Рівень навантаження залежить від стану вашого здоров'я. Знадобиться систематичний підхід.
2
Щоб ваше прагнення збільшити результати в присіданні не виявилося марним і до того ж не знизило досягнутого рівня, дотримуйтесь чітким планом і допускайте типових помилок. Ні в якому разі не допускайте тривалих перерв і «застою», не давайте м'язам «заснути». Організм не здатний постійно перебудовуватися і адаптуватися, втрачається хороше самопочуття і фізична працездатність. Недостатньо присідати тільки в окремі дні тижня, наприклад, тільки по вихідним, у суботу та неділю.
3
Отримуйте від тренувань м'язову радість і задоволення, а не робіть присідання заради того, що хочете комусь довести свою витривалість. Присідайте вдома, на вулиці, на садовій ділянці, при цьому не допускайте втоми в ногах. Робіть вправи для литкових м'язів. Стоячи, одна нога вперед, носок підійміть на себе. Пружинисті нахили тулуба вперед, намагаючись руками тягнутися до п'яті виставленої ноги. Те ж для іншої ноги.
4
Розвивайте гнучкість. Розтягнення м'язів ніг благотворно впливає на збільшення результатів в присіданні. Сидячи на підлозі, ноги разом, коліна випрямлені. Повільно підніміть шкарпетки на себе, долаючи опір м'язів задньої поверхні гомілки. Потім, відтягнувши шкарпетки, виконайте пружні нахили тулуба вперед, спина пряма, руками торкніться пальців ніг. Долайте опір розтягуваних м'язів поверхні стегна. Вправу виконуйте обережно, в повільному або середньому темпі, поступово збільшуючи амплітуду рухів.