Як відкрити довідкову. Як організувати довідкову службу.

Говорячи сучасною мовою, довідкова служба в офіційних документах тепер називається мега-контент провайдер. Як же організувати службу так, щоб клієнт був в найкоротші терміни забезпечений необхідним контентом?
Інструкція
1
Вирішіть, які саме послуги надаватиме ваша довідкова служба. Зверніть при цьому увагу на те, що послуги можуть бути двох типів: власне довідкові (надання різною інформацією) і сервісні (наприклад, продаж авіаквитків або доставка продуктів).
2
Виберіть оператора (операторів) мобільного зв'язку, з яким можна укласти найбільш вигідний контракт.
3
Зареєструйте в місцевому відділенні податкової інспекції юридична особа і представивши всі необхідні документи оператору зв'язку, укладете контракт і отримаєте багатоканальний номер.
4
Залежно від того, чи збираєтеся ви відкривати безкоштовну або платну довідкову службу, проведіть рекламну кампанію. Платна сервісна служба стягує гроші за послуги з покупців (тобто з громадян і організацій, що звертаються за довідкою), а безкоштовна - існує за рахунок надходжень від реклами фірм і компаній, інформація про які надається.
5
Якщо ви вирішили відкрити сервісну довідкову службу, укладіть контракти з компаніями і центрами з виробництва продажу і доставки послуг або товарів, інформацію про які ви збираєтеся надавати.
6
Оголосіть про набір у знову організуйте колл-центр кваліфікованого персоналу. Обов'язково проведіть з кожним із претендентів особисту співбесіду. Не забудьте, що оператор довідкової служби повинен володіти стресостійкість, приємним голосом і крім того, мати високий рівень комунікативних навичок. На перших порах буде цілком достатньо найняти до 10-ти співробітників, а приміщення можна взяти в оренду і у більшого кол-центру.
7
З метою розвитку бізнесу укладіть необхідні угоди зі ЗМІ та соціальними службами для проведення різних опитувань та інтерактивних голосувань.