Як укладати пароізоляцію. укладка пароізоляції на підлогу.

Одна з основних задач в процесі будівництва, це захист конструкції від води, адже всім відомо її руйнівний вплив, яке може зіпсувати практично будь-який будівельний матеріал. Але часто трапляться так, що в процесі будівництва або ремонту, ми забуваємо про не менш небезпечних ворогах парі і волозі, які можуть привести до утворення грибка і цвілі, і як наслідок псування конструкції в цілому.
Вам знадобиться
  • рулетка, канцелярський ніж, ручна пила, ножиці по металу.
Інструкція
1
Тому, щоб уникнути подібних неприємностей слід на певному етапі будівництва укласти пароізоляцію , яка продовжить експлуатаційний термін будівлі, зробить його надійним і комфортним.
2
Отже, перед тим як укладати пароізоляцію , потрібно вибрати матеріал. Сучасний ринок пропонує безліч фірм, які виробляють пароізоляційний матеріал, але його більшість зводиться до поліетиленовій плівці, яка і виступає в якості пароізоляції.
3
Основне правило дії поліетиленової плівки, це щільна її укладка. Якщо залишити ні заклеєними шару цієї плівки, то великий ризик припливу водяної пари, які будуть осідати на теплоізоляції, тим самим знижуючи її безпосередні якості. Крім цього поліетиленова плівка запобігає витоку тепла, яка утворюється внаслідок протягів.
4
Пароізоляцію слід укладати з внутрішньої сторони, після того як покладений термоізоляційний матеріал. Незалежно від того, який спосіб укладання обраний (горизонтальний або паралельний), її необхідно укладати з невеликим напругою, злегка потягуючи.
5
При укладання горизонтально, краще починати процес зверху залежно від укладання теплоізоляції. Кожен наступний шар укладайте на закладку 5 см і ущільнюйте його, при цьому заклеюйте самоклеющейся стрічкою типу скотч (односторонньої) зовні закладки або всередині (двосторонньої) стрічкою.
6
До несучих конструкцій, плівку слід кріпити механічним степплера або цвяхами з широким капелюшком, кроком 30-50 см. Усі які утворюються нахлести і місця з'єднання плівки, в тому числі конструкційними елементами, так само необхідно проклеїти двостороннім скотчем.
7
Якщо планується обробка приміщення декоративними панелями, фанерою або вагонкою, пароізоляцію слід кріпити по каркасу дерев'яними рейками. Ці рейки створять повітряний прошарок між пароізоляцією і внутрішньою обшивкою, за рахунок чого волога утворюється на плівці буде видалятися.
8
Якщо ж стіни будуть обшиті гіпсокартоном, то кріпите плівку до оцинкованим профілям, не забудьте і про вентиляційних зазорах які слід робити 4-5 см.