Як лікувати попереково-крижовий відділ. Як лікувати остеохондроз попереково-крижового відділу.

Попереково-крижовий остеохондроз дуже поширене захворювання. Воно зустрічається і у літніх людей, і у підлітків. Остеохондроз заподіює безліч незручностей, і при неправильному лікуванні може переходити в хронічну форму.
Вам знадобиться
  • - лікарські засоби (НПЗЗ, вітаміни групи В, протизапальні мазі або гелі);
  • - физиолечение;
  • - масаж;
  • - ЛФК.
Інструкція
1
Зверніться до лікаря, для виявлення точної причини болю. Причин, які викликають поперекові болі, може бути багато: порушення кровопостачання сегмента в спинному мозку, травми, міжхребцева грижі або протрузія.Врач проведе первинний огляд і направить на додаткові дослідження. Це МРТ хребта, рентген, комп'ютерна томогрфии.
2
Пройдіть всі призначені дослідження, в іншому випадку не буде визначена точна причина і лікування може не допомогти, а тільки посилити картину захворювання.
3
Приймайте всі лікарські препарати, призначені лікарем, строго по прописаної схемою. Пам'ятайте, що лікування повинно носити комплексний характер: медикаментозне лікування, масаж, лікувальна фізкультура. З лікарських препаратів перевага віддається НПЗЗ (нестероїдних протизапальних засобів). Це всім знайомий диклофенак (ортофен, мовилося, німесіл, найз та інші аналоги). В гострий період ліки призначають внутрішньом'язово. Спільно прописують комплекси вітамінів групи В (мильгамма або її більш дешевий аналог Комбіліпен). Місцеве призначають протизапальні мазі типу Диклофенаку або Найза. Такий курс становить від п'яти до чотирнадцяти днів, в залежності від клінічних проявів і тяжкості перебігу остеохондрозу. При сильних м'язових спазмах додають мидокалм для зняття напруги м'язів.
4
Пройдіть курс масажу. Він допоможе зняти м'язове напруження і набряк, за рахунок чого проходить больовий синдром. Його дія покращує мікроциркуляцію і сприяє якнайшвидшому одужанню. Масаж - відмінний засіб як для лікування, так і для профілактики. Робити його повинен фахівець, який має медосвіти і сертіфікат.Шіроко застосовується і фізіотерапія в лікуванні остеохондрозу. Електрофорез з лікарськими речовинами, прискорює їх проникнення в уражені тканини і підвищує ефективність лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GtpaDtLfe3o