Як змінити відсканований текст. Як поміняти текст в tif.

Сканування тексту проводиться для того, щоб перевести його з "аналогового" формату в цифровий. У процесі даної конвертації в текст часто закрадаються помилки. Тому текст іноді доводиться редагувати. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
відсканований текст являє собою зображення формату .tiff, .jpeg або.gif", який по суті не є стандартним текстовим документом. Для перетворення зображення з текстом в справжній текст використовуються різні програми з функцією так званого розпізнавання тексту . Однією з таких програм є відомий продукт компанії ABBYY під назвою Fine Reader. Для розпізнавання тексту за допомогою цієї програми досить відкрити файл із зображенням, встановити мову тексту і натиснути кнопку "Розпізнати". через деякий час програма згенерує текстовий документ, який може бути змінений. Програма Fine Reader дозволяє розпізнавати документи на 186 мовах і володіє найширшим кіл функцій по роботі з оригіналами текстових документів різної якості.
2
Якщо ви не хочете розщедрюватися на Fine Reader (повна версія якого коштує від 1400 рублів), то для розпізнавання тексту ви можете скористатися онлайновими засобами. В інтернеті є безліч сервісів розпізнавання тексту . Найпотужнішим з них є Fine Reader Online (http://finereader.abbyyonline.com/ru/Account/Welcome), що дозволяє розпізнавати до 5 файлів безкоштовно, а також повністю некомерційні рішення, такі як Free OCR (http://www.free -ocr.com/)и http://www.newocr.com/. Для роботи з даними сервісами просто завантажте файли з відсканованим текстом, виберіть мову і формат текстового файлу і отримуйте готовий для редагування текст.
3
Для зміни тексту відкрийте отриманий файл за допомогою текстового редактора (відповідного формату отриманого документа) і змінюйте його в звичайному режимі. Після цього збережіть файл на комп'ютері.
Зверніть увагу
Використовуйте онлайнові сервіси для розпізнавання тексту у випадку, якщо вам необхідно розпізнати невелику кількість сторінок. Якщо ви постійно займаєтеся скануванням і розпізнаванням тексту - придбайте потужну платну програму.