Як сіяти братки.

Анютіни глазки мають й іншу назву - віола. Це рослина займає одне з перших місць в квітникарстві і є одним з ранніх красивоквітучих. Поєднання кольорів і різноманітність забарвлень просто величезне: від кипельно - білої до чорної зі всілякими відтінками синього, жовтого і червоного. У самому центрі квітки є пляма оригінальної забарвлення і форми. Посійте анютини глазки на своїй ділянці і насолоджуйтеся красою цих чарівних квітів.
Інструкція
1
Анютіни глазки є багаторічним рослиною, але найчастіше на третій рік вони втрачають свою декоративність і погано зимують. Ці рослини можна сіяти двома способами. У першому - їх сіють в парники в період з лютого по березень, цвісти вони починають в середині літа і продовжують цвісти до самих морозів. У другому випадку їх сіють на садовій ділянці в період з кінця червня і до кінця липня. Але в цьому випадку вони будуть цвісти тільки наступного року в травні місяці.
2
Анютіни глазки краще вирощувати на злегка затінених або сонячних місцях. На сонячному місці у них квітки будуть яскраві і великі, а в тіні вони будуть довше цвісти, але квіти будуть менше розміром і не такі яскраві. Ці квіти погано переносять застои води, особливо у весняний період.
3
У середній смузі анютини глазки краще вирощувати як дворічна рослина. Насіння треба сіяти влітку на початку липня. При більш пізньому посіві розсада, швидше за все, вийде малокустістой і не встигне зміцніти перед зимою. При більш ранньому посіві квіти переростуть і підуть на зимівлю ослабленими. Для весняного часу цвітіння насіння висівають врозкид або борозенками в злегка зволожений ґрунт.
4
Якщо ви вирішили використовувати анютини глазки як однорічну культуру - їх потрібно сіяти в березні, в теплиці або кімнаті. В травні можна сміливо висаджувати в грунт на ділянці. Анютіни глазки розвиваються краще в досить пухкої і багатою перегноєм грунті. Якщо ви хочете, щоб період цвітіння тривав якомога довше, регулярно поливайте і підгодовуйте рослина, систематично видаляйте зав'язалися насіннєві коробочки і відцвілі квітки.
Зверніть увагу
В давнину братки приписували властивість причаровувати любов, варто було лише збризнути соком цієї квітки повіки сплячої людини і дочекатися його пробудження від сну, він полюбить навіки.