Як розслабити тіло.

Після напружено проведеного дня навіть самий міцний організм хоче розслабитися. Розумова робота вимагає високої концентрації і часто викликає навіть більшу втому, ніж фізична праця. Тому будь-яка робота повинна змінюватися відпочинком.
Інструкція
1
Намагайтеся час від часу відволікатися від справ, інакше думки про палаючому звіті або викопати грядці доведуть вас до зриву. Виділіть кілька годин на тиждень для занять йогою або просто полежіть на рівній поверхні 15 хвилин в день, подумки допомагаючи собі розслабитися. Уявляйте, як у вас розслабляється все тіло , починаючи від пальців ніг, литок, колінних суглобів, закінчуючи м'язами шиї та обличчя. Увімкніть релаксуючу музику, закрийте очі і приберіть подалі телефон та інші «подразники» хоча б на ці 15 хвилин.
2
Освойте дихальну гімнастику. Застосовуйте її під час ходьби, довгого сидіння за комп'ютером або навіть коли готуєте вечерю. Найпростіше вправа: вдихайте повітря на повні груди, вважайте до чотирьох або до шести, потім так само повільно робіть видих, ненадовго затримуючи повітря в легенях.
3
Для розслаблення тіла виберіть день, щоб скористатися спа-процедурами. Масажі, арома-і таласотерапія приведуть організм до тями, підготують його до генерації нових ідей. Похід в спа-салон можна замінити лазнею, або на худий кінець, власній ванній, наповненій пишною піною і ароматичними маслами. Пам'ятайте про те, що вода надає тонізуючий ефект на весь організм. Перед сном приготуйте ванну з лавандою, а вранці підбадьоритеся душем з ароматом солодкого апельсина. Після домашніх водних процедур попросіть коханої людини розтерти вас заспокійливим кремом.
4
Один з кращих способів розслабити тіло і мозок - виспатися. Але сучасний темп життя здатний перетворити цей приємний процес в 8-годинний «робочий» сон. Якщо думки весь день зайняті вирішенням важливих питань і завершенням проектів, людському мозку немає спокою навіть під час сну. Недолік останнього веде до зношування організму і занепаду сил, з часом невміння розслабитися може стати причиною безсоння. Дайте організму заслужену перепочинок у вигляді обов'язкових тихих годин, проведених під ковдрою.