Як відновити незбережені документи. відновити незбережений документ wordpad.

Для того щоб створити інший електронний документ вам потрібні годинник роботи, а втратити його ви можете за лічені секунди. Стрибок напруги, програмний збій, збій обладнання, необдумане рух - і потрібно все починати спочатку. Спробуйте зробити пару нескладних кроків і, можливо, вам вдасться повернути, як мінімум, більшу частину документа.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word
  • Word Pad
Інструкція
1
Ви працювали в Microsoft Word. Перезавантажте комп'ютер і відкрийте Microsoft Word. Програма повинна надіслати вам запит про всі незбережених даних в її форматі. Відкрийте ці файли і знайдіть найбільш повну версію того документа, над яким ви працювали до збою. Вона буде позначена, в дужках, як «Відновлений». Збережіть дані в інший документ, як тільки ви знайдете те, що вам потрібно.
2
Якщо клопотання не з'явився, натискайте на вкладку "Сервіс" у вікні MS Word, а потім "Параметри". На вкладці «Збереження» повинен знаходитися параметр "Розташування файлів" в ньому має бути вказаний шлях до розташування все незбережених файлів, які були несподівано закриті через збій обладнання або програмного забезпечення. В Word 2007 ви шукайте цей шлях через кнопку Microsoft Office і пункт Параметри Word. Шлях відзначений у вкладці «Збереження».
3
Якщо ви не ставили галочку у віконці «Автозбереження кожні n хвилин», по-перше, терміново виправте це упущення, по-друге спробуйте відновити файл в примусовому порядку. Викличте панель відкриття файлів, виберіть ваш загублений документ і, клацнувши на стрілочки в нижньому правому куті кнопки «Відкрити», виберіть «Відкрити і відновити».
4
У випадку, якщо і це не допомогло, доведеться спробувати знайти і відновити файл вручну. Для цього поверніться на Робочий стіл, натисніть кнопку Пуск і знайдіть пункт Пошук. У пошуку виберіть параметр «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» і введіть * .ASD. Задайте областю пошуку «Мій комп'ютер» і натисніть «Знайти». Якщо комп'ютер знайде ваш файл, який матиме ім'я «назва втраченого документа.asd» поверніться в Word. Увійдіть у відкриття документів і в списку «Тип файлів» виберіть значення «Все файли (*. *)». Серед списку документів знайдіть ваш файл з розширенням. asd і відкрийте його. Перезавантажте комп'ютер, запустіть Word і, якщо в лівій частині екрана буде відображено ваш документ, негайно збережіть його.
5
Можливо, і це не допоможе. Тоді слід спробувати знайти файл серед тимчасових, з розширенням tmp. Для цього доведеться знову звернутися до пошуку по комп'ютеру, але в параметрах файлу задати * .TMP і шевронах поруч з пунктом «Коли проводилися останні зміни?» Вказати дати. Якщо документ знайдений, поверніться в Word. Викличте панель відкриття файлів, виберіть ваш загублений документ і, клацнувши на стрілочки в нижньому правому куті кнопки «Відкрити» знову виберіть «Відкрити і відновити».
6
Навіть, якщо і в цьому випадку документ не був виявлений, надія є - деякі тимчасові файли комп'ютер зберігає, починаючи їх імена з тильди (~). У «Пошуку» зміните «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» с * .TMP на ~ *. *. І залишивши ті ж дати в параметрах зміни, запустіть новий пошук. Зі знайденим документом слід вчинити так само, як у попередньому випадку.
7
Ви працювали в якійсь іншій програмі для створення документов.Откройте Word Pad через меню «Аксесуари» на меню «Пуск». Натисніть «Файл», а потім кнопку "Відкрити". Введіть ім'я загубленого файлу. Коли програма запропонує вам перетворити файл, виберіть «ні». В меню виберіть команду "Зберегти", щоб зберегти відновлений файл за допомогою WordPad і натисніть «OK».
Корисна порада
Перед тим як приступити до роботи в Microsoft Word, перевірте чи включена функція «Автоматичного збереження». Виберіть зручний вам час, через яке будуть зберігатися документи і папку, в який програма буде їх зберігати. Від збоїв не застрахований ніхто - подбайте про свою роботу заздалегідь.