Як надягати бондаж. інструкція Як надіти бандаж для вагітних.

Під час вагітності майбутня мама особливо потребує підтримки та піклування. Цього ж вимагає і її швидко зростаючий животик, який з кожним днем все важче носити з собою. Якщо лікар рекомендує носити дородовий бандаж, важливо правильно надягати його, щоб полегшити собі життя і не нашкодити при цьому малюкові.
Інструкція
1
Допологовий бандаж зазвичай рекомендують носити з початку активного росту живота. Це відбувається приблизно в 16-20 тижнів вагітності. Носити бандаж можна аж до моменту пологів, за умови, що він грамотно підібраний, правильно надітий і не заважає вам.
2
Розмір бандажа можна обчислити простим способом: візьміть ваш розмір нижньої білизни до вагітності і додайте ще один. В особливих випадках, коли мама швидко додає вагу, краще приміряти бандаж в магазині і вибрати найбільш підходящий розмір. Правильно підібраний бандаж не повинен тиснути на живіт і заподіювати дискомфорт.
3
Дуже важливо надягати бандаж правильно. Для цього прийміть горизонтальне положення, і, піднявши таз, акуратно надіньте бандаж, зафіксувавши живіт в спокійному стані. Якщо матка при цьому знаходиться в тонусі, дочекайтеся її розслаблення і надягайте бандаж після цього.
4
Якщо ви вибрали модель бандажа у вигляді трусиків, врахуйте, що після відвідин туалету вам потрібно знову прийняти горизонтальне положення, щоб правильно надіти бандаж. Тому вагітним, які ходять на роботу і ведуть звичний спосіб життя, більше підійде модель у вигляді пояса, яка залишається в правильному положенні під час відвідин туалету і не вимагає расстегивания.
5
Саме правильне положення матки - після сну. Постарайтеся тримати бандаж біля ліжка і надягати його відразу після пробудження. А от спати в бандажі не рекомендується навіть вдень - це може здавлювати важливі кровоносні судини і порушувати кровопостачання малюка. Знімати бандаж теж зручно в горизонтальному положенні.
6
Правильно надітий і підібраний за розміром бандаж підтримує спину і попереково-крижовий відділ, зменшує навантаження на хребет, що особливо важливо при болях в спині. У повторно вагітних мам бандаж бореться з надмірним розтягненням черевної стінки і зменшує ризик розтяжок. При слабких черевних м'язах бандаж грає роль своєрідного корсета і захищає малюка. Бандаж підтримує живіт під час тривалих прогулянок, занять спортом для вагітних.
7
Винятки становлять жінки, яким не рекомендується носити бандаж через неправильне положення плоду. У такому випадку лікарі чекають перевороту майбутньої дитини головкою вниз, і вже потім фіксують правильне положення бандажем.
Зверніть увагу
Не надягайте бандаж стоячи. Зафіксувавши живіт в опущеному стані, ви тільки погіршить болю в спині та інші проблеми, з якими бандаж покликаний боротися.