Як зібрати недорогий комп'ютер.

На сьогоднішній день комп'ютери щільно увійшли в людське життя. Сталося це багато в чому завдяки їх доступною ціною, яка з роками стає все нижче і нижче. Зібрати комп'ютер за порівняно невеликі гроші - цілком реальне завдання.
Інструкція
1
Перед збіркою комп'ютера необхідно вирішити, для вирішення яких завдань він призначений. Виходячи з цього, можна визначитися, на яких комплектуючих найкраще заощаджувати. Наприклад, якщо ви не плануєте грати в сучасні відеоігри з високими апаратними вимогами і дивитися відео в дозволі FullHD, то вибирайте материнську плату з вбудованою відеокартою. Це дозволить знизити ціну комп'ютера на декілька тисяч рублів. Теж саме можна сказати про звук - якщо до нього не пред'являється особливих вимог, то вбудована звукова плата також дозволить заощадити.
2
Якщо ви не плануєте працювати з потужними додатками для редагування графіки, відео і звуку, то заощадити можна також на процесорі і оперативної пам'яті. Комп'ютеру, від якого буде вимагатися лише інтернет-серфінг, прослуховування музики і перегляд DVD-фільмів, цілком вистачить оснащення із середньої потужності процесора вартістю від півтора тисяч рублів і оперативної пам'яті обсягів в 2 Гігабайта, ціна якої не перевищує тисячі рублів. Крім цього, можна заощадити на жорсткому диску, купивши накопичувач об'ємом до 250 Гігабайт вартістю менше 2 тисяч рублів.
3
Економити при покупці комп'ютера можна також на програмному забезпеченні. Якщо ви плануєте придбати комп'ютер без встановленої операційної системи, то ваші витрати стануть менше на суму від однієї тисячі рублів. Заощадити можна також і на моніторі, їх ціни починаються від трьох тисяч рублів. Комплект найдешевших периферійних пристроїв (клавіатура, миша, колонки) обійдеться вам менше ніж в одну тисячу рублів. В цілому, прийнятний комп'ютер можна зібрати, витративши трохи більше 10 тисяч рублів, що порівнянно з вартістю деяких мобільних телефонів.