Як зробити кабельне телебачення.

Розвиток цифрових технологій призвів до того, що переглядати кабельне телебачення можна тепер і через комп'ютер. Для цього потрібно придбати спеціальне обладнання і зробити деякі налаштування.
Вам знадобиться
  • - оптоволоконний кабель;
  • - абонентська приставка;
  • - ТВ-тюнер.
Інструкція
1
Спочатку придбайте ТВ-тюнер і абонентську приставку. Вони мають два види сигналу: цифровий та аналоговий, які відтворюються через Windows Media Center і стають тільки аналоговими.
2
Для початку підключіть ТВ-тюнер і абонентську приставку через розгалужувач до мережі, так як всі джерела сигналу повинні мати живлення. Встановіть випрямляч напруги для усунення перебоїв з живленням від мережі. Також встановіть станцію APS для запобігання аварійного вимкнення, так як це призведе до пошкодження налаштувань.
3
Підключіть кабель від ТВ-тюнера або абонентської приставки до персонального комп'ютера з додатком Windows Media Center. Прокладаючи кабель, зверніть увагу на його розташування. Укладайте його так, щоб уникнути пошкодження. Якщо у вас декілька комп'ютерів, на яких ви хочете переглядати телебачення , то необхідно до кожного підключати ТВ-тюнер і абонентську приставку.
4
Тепер підключіть інфрачервоний передавач, який йде в комплекті з ТВ-тюнером, до приставки і до комп'ютера. У ньому також є пульт дистанційного керування. Передавач автоматично встановить необхідні драйвери. Для повноцінної роботи виконайте перезавантаження вашого персонального комп'ютера.
5
Зайдіть в «Пуск» і виберіть «Виконати». Далі знайдіть команду «Параметри ТВ-сигналу» та виконайте програмування системи на різні канали. Вам буде доступна настройка чіткості «спійманого» каналу і якості звуку. Також можете зберегти всі канали в пам'яті під зручними для вас цифровими значеннями.