Як відключити звук при включенні комп'ютера. Як можна вклучіть звук в комп'ютері.

Якщо ви відчуваєте незручності від звуку завантаження Windows під час кожного включення комп'ютера, ви можете виставити настройки звукової схеми таким чином, щоб комп'ютер включався в повній тиші.
Інструкція
1
Інтерфейс операційної системи Windows забезпечений звуковими схемами, за допомогою яких можна управляти відтворенням звуків для певних дій. Щоб змінити або повністю вимкнути звук для якої-небудь дії системи, наприклад включення комп'ютера, потрібно виконати кілька простих кроків.
2
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління».
3
Тут виберіть розділ «Звук, мова і аудіопристрої».
4
Тепер натисніть «Змінити звукову схему».
5
В діалоговому меню перейдіть на вкладку «Звуки», і в списку «Програмні події» виберіть пункт «Запуск Windows».
6
Завершальним етапом буде вибір параметра «Ні» в розділі «Звуки». Після цього слід натиснути кнопку «Застосувати», і всі наступні включення комп'ютера проходитимуть без звуку.
Звук на комп'ютері користувача часто підносить різні сюрпризи. В основному, це трапляється під час переходу з однієї пісні на іншу, відмінну якістю звучання. Також і сучасні фільми зі «скачущей» гучністю не приносять багато радості. У багатьох медіаплеєрах немає можливості швидко збавити гучність звуку. Саме тому деколи доводиться відключати звук безпосередньо з системи.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь в якомусь додатку, то згорніть його або просто викличте Панель завдань, навівши на неї курсор мишки або натиснувши клавішу клавіатури із зображенням логотипа Windows.
2
Підведіть курсор до правої частини Панелі завдань. Там повинна знаходитися іконка системного звуку (у вигляді динаміка).
3
Клацніть один раз лівою кнопкою миші по даній піктограмі динаміка.
4
У віконці налаштування звуку поставте галочку навпроти рядка «Вимкн.». Також можна прибрати звук, пересунувши що з'явився ролик регулювання звуку повністю вниз.
5
Також можна клацнути по піктограмі динаміка два рази лівою кнопкою миші і в діалоговому меню настройки звуку поставити галочку у рядки "Викл. Все".
Корисна порада
Якщо в правій частині панелі «Пуск» відсутня іконка гучності, то спробуйте клацнути по стрілці, яка відкриває приховані значки. Якщо значка гучності немає і в прихованих значках, то потрібно включити його відображення: 1) Відкрийте Панель Управління (з меню «Пуск»). 2) В Панелі управління подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрийте вкладку "Звуки і Аудиоустройства" .3) У розпочатому вікні відкрийте вкладку "Гучність" .4) У ній показана строчка - «Відображати значок на панелі завдань». Відзначте дану строчку галочкой.5) Натисніть кнопку «Застосувати» і потім «ОК» .Якщо всі налаштування вкладки «Гучність» недоступні, то необхідно встановити драйвери для звукової карти. Вони знаходяться на диску, який зазвичай поставляється з комп'ютером.