Як відремонтувати акумулятор ноутбука. ремонтуємо акумулятор ноутбука своїми руками.

Акумуляторна батарея є одним з найуразливіших місць ноутбука. Якщо ваш ноутбук не працює від батареї навіть при повній зарядці акумулятора або просто став дуже швидко розряджатися - прийшов час міняти батарею. Звичайно, найпростіший спосіб - це купити новий акумулятор. Але що робити, якщо вашому ноутбуку вже кілька років і акумулятори до нього вже не випускають? Або в даний момент ви не хочете витрачати гроші на покупку дорогого акумулятора? Можна спробувати відремонтувати батарею своїми руками.
Вам знадобиться
  • молоток, скальпель або лезо від канцелярського ножа, тестер напруги, резистор, паяльник.
Інструкція
1
Підберіть елементи для замениСледует пам'ятати, що всі елементи батареї повинні бути однакового типу і однакової ємності. Дуже бажано, щоб всі вони були з однієї партії. Елементи живлення акумулятора повинні мати однакове внутрішній опір і напругу.
2
Підготуйте елементи до установкеНовие елементи надходять у продаж зарядженими наполовину. В батарею потрібно встановити виряджені елементи, напруга яких дорівнює приблизно 3,1В. Для розрядки елементів можна скористатися резистором. Для цього необхідно з'єднати всі елементи («мінус» до «мінуса», «плюс» до «плюса»). Розряджати елементи по одному не рекомендується.
3
Повністю розрядку батареї ноутбука.
4
Вийміть її з корпусу.
5
Розкрийте корпус батареіОбстучіте корпус батареї по всьому периметру, невеликим молотком. Всуньте лезо скальпеля в корпус батареї на глибину 1-2 мм. Після того як в корпусі з'явиться тріщина, розсуньте половинки корпусу руками.
6
Замірте тестером напруга на кожному з елементів.
7
Вимкніть старі елементи від електронної плати, рухаючись від більшого «плюса» до меншого.
8
Підключіть нові елементи, рухаючись в зворотному порядку. Підключіть спочатку «землю», а потім уже «плюс».
9
Ретельно перевірте якість пайки і правильність підключення.
10
Поставте на місце кришки батареї.
11
Встановіть батарею в корпус ноутбука.
12
Увімкніть ноутбук в мережу.
13
Після зарядки перевірте роботу батареї. Якщо час автономної роботи зросла - все зроблено правильно.
Зверніть увагу
Процес першої після ремонту зарядки акумулятора необхідно строго контролювати. Уважно стежте за температурою батареї. При виникненні неполадок необхідно відразу відключити зарядний пристрій і вийняти акумулятор з ноутбука.
Корисна порада
При ремонті акумулятора ноутбука необхідно міняти всі елементи відразу.
Опалювальний сезон в розпалі, а батареї у вашій квартирі несподівано дали текти. На підлозі калюжа, з батареї капає (а то і ллється) окріп, а ремонтну бригаду чекати доведеться до наступного дня. У ваших власних силах якщо й не усунути текти взагалі, то хоча б знизити напір води до мінімуму.
Інструкція
1
Якщо протечка утворилася в трубі або безпосередньо в місці її з'єднання з батареєю, то візьміть потрібний за розміром шматок пластичної гуми і якомога щільніше прикрутите її дротом або міцною мотузкою до місця протечки. А якщо ви в принципі звикли займатися дрібним ремонтом по будинку, то у вас напевно знайдеться спеціальний металевий хомут, за допомогою якого можна взагалі зупинити текти.
2
Якщо тече сама батарея, то в утворився свищ необхідно вставити болт-саморіз. Це нескладно зробити - болт перекриє отвір, і текти зменшиться. За допомогою цього способу практично неможливо усунути текти зовсім, але принаймні, ремонтної бригади ви дочекаєтеся в спокійній обстановці.
3
Коли потрібно закрити протечку води, що утворилася від розгерметизації стиків секцій, з цією проблемою впоратися найпростіше. Візьміть тканину, просочіть її епоксидним клеєм, а потім цією тканиною дуже щільно оберніть місця протечки. Цим ви загерметізіруете батарею , і вода перестане текти. В принципі, при невеликому умінні в останньому випадку ви навіть можете обійтися взагалі без ремонтників.
4
У випадку якщо ж жоден з перерахованих способів у вашому випадку з якої-небудь причини застосувати неможливо, а вода тече безперервним потоком, то візьміть великий шматок щільної тканини, добре вбирає воду (наприклад, ковдру або покривало) і щільно оберніть їм всю батарею . Так ви вбережете кімнату від гарячого душу, а збирати воду буде набагато простіше. Ну а першим ділом, звичайно ж, зателефонуйте в аварійну службу і викличте ремонтну бригаду, яка займеться вашої протечкой професійно. Вони не просто усунуть пошкодження, але замінять несправні секції або труби, а то і порекомендують надійніші моделі опалювальних радіаторів.