Як крутити анкер.

При проведенні ремонтних, оздоблювальних або будівельних робіт, практично, неможливо обійтися без анкерів . У виробництві анкерів використовується сталь з високим класом міцності, що забезпечує дуже надійну фіксацію в цеглі і бетоні. Існують декілька видів анкерів , що відрізняються за формою, розмірами і області застосування.
Вам знадобиться
  • анкер, дриль або перфоратор, побідитові свердла, молоток
Інструкція
1
Оберіть тип анкера, залежно від виду передбачуваних работАнкери використовуються при монтажі обладнання і стрімких, великовагових конструкцій до природного каменю, повнотілої цегли або бетону. Будь анкер складається з трьох деталей - шпильки або болта з різьбленням, гільзи і распорного елемента, що називається цангою. При закручуванні анкера, цанга, завдяки привареної втулці, переміщується вгору по різьбі і розширює гільзу. Гільза впирається в бетонну або кам'яну поверхню і міцно фіксується там за рахунок тертя, упору і замонолічіванія.Все анкери можна, умовно, розділити на кілька тіпов.Анкер забивний - це найпростіший вид анкера. Він являє собою порожню втулку з внутрішньої метричної різьбою, в яку угвинчується деталь кріплення. У внутрішню частину анкера вкладений сталевий циліндр, який забезпечує заклинювання при монтаже.Анкер клиновий. Спеціальний клин цього анкера розширюється в процесі установки і надійно фіксується в гнізді. Клиновий анкер дозволяє виробляти наскрізний монтаж і для його встановлення не потрібно точна глибина сверленія.Анкер з распорной гільзою. Цей анкер є стрижень, який закінчується різьбленням і конусом, з шайбою, шестигранною гайкою і двома рухомими, циліндричними муфтами. Використовується при монтажі кабельних трас, консолей та інших конструкцій.Анкерная пластина - це дуже еластичне кріплення, особливо популярне при монтажі віконних конструкцій. Анкерна пластина добре витримує навантаження в перпендикулярній площині вікна.
2
Висвердлите в поверхні отвір за допомогою електродрилі або перфоратора з победітовим свердлом. Діаметр отвору повинен збігатися з зовнішнім діаметром анкера.
3
Акуратно очистіть отвір від пилу.
4
Вставте анкер, злегка розклинені гільзу.
5
Забийте анкер легкими ударами молотка. Ідеальним вважається монтаж, при якому гільза анкера заглублена урівень або в рівень з бетонною, або кам'яної поверхнею.
6
Затягніть гайку.
Корисна порада
Незалежно від того, який вид анкерів ви оберете, принцип їх дії залишиться однаковим - анкер розширюється в отворі, що і забезпечує його надійне кріплення.