Як знайти друзів в скайпі. онлайн веб камера поговорити знайти друзів.

Skype - одне з найпопулярніших засобів зв'язку, яке дозволить вам спілкуватися з іншими людьми по всьому світу за допомогою текстових повідомлень, голосових викликів і відеодзвінків. Але перш ніж ви зможете з кимось поговорити, ви повинні знайти співрозмовника серед абонентів Skype і додати в свій список друзів. За допомогою майстра пошуку Skype, ви можете знайти друзів по Skype швидко і легко. Ось як це робиться.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Доступ в інтернет
  • Skype
Інструкція
1
Запустіть Skype.
2
Введіть свій логін і пароль.
3
Знайдіть у верхньому меню програми кнопку «Контакти» і натисніть її. У випадаючому меню виберіть «Додати контакт» .Або натисніть на іконку внизу вашого списку контактів з аналогічним написом.
4
В формі, що з'явилася ви можете заповнити, як всі поля - електронна пошта, номер телефону, ім'я та прізвище, логін Skype, так і одне або декілька. Чим більше інформації, тим більше вірогідності, що ви знайдете потрібного вам людини. Найпростіше програмі шукати по унікальним даними - електронною поштою, телефоном, логіну, але пошук може бути здійснений і тільки по імені та прізвища. В цьому випадку, швидше за все, ви отримаєте список однофамільців і серед них, за контактними даними, самостійно знайдете свого знайомого.
5
Після того, як ви знайшли потрібного вам людини, натискайте на «Додати контакт» .Програма автоматично пошле вашому знайомому запит і, коли він отримає його і додасть ваш нікнейм в свої контакти, ви зможете побачити, коли він буде в мережі і поспілкуватися з ним.
Зверніть увагу
Skype, при пошуку, не відображує фотографії користувачів, які не включали програму більше 72 годин. Так що, якщо ви знаєте, що у вашого друга завантажена аватарка, а в запропонованому контакті її немає - це не обов'язково означає, що ви помилилися.