Як спіймати муху.

Найстрашніше мухи звіра в природі не зустрічається. Ось вона, товста, випещена, весело поблискуючи ситими очками, влітає в вашу кімнату, варто тільки відкрити вікно. І починається потіха. Перші хвилини дзижчання комахи ще можна ігнорувати. Але через 15 хвилин ви раптом починаєте з нетерпінням очікувати секунд, коли шкідливий комаха стомлено замовкає. Це почуття схоже закінченню нападу зубного болю. Але ось муха починає дзижчати з новою силою, і ви розумієте, що пора щось робити.
Вам знадобиться
  • - газета.
Інструкція
1
Першим ділом ретельно закрийте всі двері в кімнату з комахою. Це необхідно для того, щоб локалізувати вогнище дзижчання, тобто муху . Бігати за жвавим істотою по всій квартирі дуже незручно, хоча й весело.
2
Відшукайте непотрібну газету. Відмінно підійде одна з тих, рекламних, що щодня якась добра душа складає в вашу поштову скриньку, стоїчно не звертаючи уваги на летять на її адресу крики з приводу «цієї довбаний макулатури, яку вже нікуди складати».
3
Газету згорніть у трубочку або ж просто складіть вдвічі. Далі візьміть її в праву руку. Локалізуйте місце розташування комахи по звуку або візуально. Простіше кажучи, слухайте і дивіться, де комаха знаходиться, і за якими траєкторіях воліє переміщатися.
4
Знайшовши муху , махайте на неї газетою, направляючи комаха в сторону вікна. З великою ймовірністю можна стверджувати, що підлетівши до вікна, муха почне битися головою і всім тулубом про стекло.Пока комаха зайнято, швидко задерніте штору на вікні. Це допоможе ізолювати муху від всієї іншої кімнати, а вас позбавить від ще однієї години біганини з газетою за дзижчать істотою.
5
Тепер відкрийте кватирку або стулку вікна. Вмілою рукою, озброєною газетою, регулюйте напрямок руху мухи в бік відкритої кватирки. Знайшовши отвір, муха, найімовірніше, покине ваш будинок (якщо вона, зрозуміло, не встигла до вас прив'язатися). Спростити цю частину процедури можна за допомогою тієї ж газети, шльопнувши нею загнаного в кут муху .
Зверніть увагу
Мухи - не тільки джерело дзижчання, але і переносники різноманітної зарази. Муха може заразити людину гепатитом A, дизентерію, туберкульозом та іншими захворюваннями. Тому позбавлятися від цих комах в квартирі необхідно. Мухи харчуються покидьками, а тому слід вчасно виносити сміття, зберігати їжу в місцях, недоступних мухам. Щоб комахи не проникли в будинок, віконні прорізи або кватирки потрібно захистити за допомогою москітної сітки. Для знищення мух використовують отруєні приманки, отруйні речовини у вигляді аерозолів.
Корисна порада
Існують і інші способи упіймання мух. Усі їх можна розділити на дві групи: ті, що тягнуть за собою смерть і каліцтва для комахи і ті, що дозволяють мусі залишитися в цілості й бути випущеної на уліцу.К перших віднести упіймання комахи за допомогою сачка для метеликів і йому подібні. До других: ловля мухи на клейку стрічку, вилов комахи (не тільки мух) за допомогою звичайної кішки, засмоктування його пилососом.