Як вибрати термобігуді. термобигуди Як вибрати.

Багато представниць прекрасної статі мріють про красиві локонах, але природа обдарувала кучерявими волоссям лише малу частину жінок. Всім іншим доводиться завивати волосся штучним чином, звертаючись до хімічної завивки і бігуді. Можна виділити особливий вид бігуді - термобигуди.
Інструкція
1
Термобигуди відрізняються від класичних тим, що перед використанням вони попередньо нагріваються. У них маса переваг перед класичним варіантом. Час укладання значно знижується, адже теплі волосся швидше приймають потрібну форму. Та й тримається таке укладання довше.
2
Слід зазначити, що термобигуди наносять шкоду волоссю, особливо кінчиків. Тепло підсушує пасма, вони можуть ламатися, а на кінчиках може початися розщеплення. Тому використовувати їх слід не постійно, а лише час від часу. Це буде відмінним компромісом між красою і здоров'ям волосся.
3
Правильно обрані термобигуди можуть знизити ризик негативного впливу. За способом нагріву розрізняють звичайні термобигуди і термобигуди з електронагрівом. Різниця в тому, що звичайні термобигуди для нагріву опускають в киплячу воду і залишають там на десять хвилин, а потім вже накручують на волосся. Дуже складно контролювати температуру нагрівання, тому є ймовірність обпектися і пересушити волосся. Термобигуди з електричним і негреваются самі, за допомогою електрики в спеціальному апараті. Температура нагріву заздалегідь визначена, тому ризик обпектися і зіпсувати волосся знижується.
4
З точки зору зручності та безпеки електробігуді значно краще. Вам не потрібно кип'ятити воду, достатньо лише підключити прилад до мережі електроживлення. Середній час нагрівання становить не більше п'яти хвилин, а тримається температура не менше п'ятнадцяти хвилин, забезпечуючи відмінну укладку. Зручність наявності!
5
Визначившись з типом термобігуді, виберіть для себе розмір роликів. Фахівці запевняють, що чим менше діаметр бігуді, тим довше тримається завивка. Однак це не повинно бути визначальним фактором у виборі розміру бігуді. Виходити необхідно з довжини волосся і форми обличчя. Так, жінкам з довгим волоссям підійдуть бігуді будь-якого розміру: тонкі бігуді створять локони, а товсті - легкі хвилі.
6
Жінкам з волоссям середньої довжини слід уникати дуже тонких бігуді, отримані локони зроблять волосся візуально коротше. А ось на коротке волосся краще взагалі не накручувати дуже тонкі бігуді, образ «баранчика» відійшов у минуле і навряд чи обрадує вас, якщо тільки ви не збираєтеся на тематичну вечірку.
7
Звичайні термобигуди продаються наборами з роликів одного розміру, в той час як в комплект електробігуді часто входять ролики різних розмірів. Класичні розміри - дев'ятнадцять міліметрів, двадцять п'ять міліметрів і тридцять два міліметри в діаметрі. Дуже сучасно виглядають укладання, в яких розмір локонів варіюється, і електробігуді дають вам можливість без праці укласти волосся подібним чином.