Як в'язати дитяче пончо. Як зв'язати пончо дитяче.

Пончо дуже зручна і водночас красивий одяг для дитини. Зв'яжіть його з різнокольорової вовняної пряжі, і воно не один сезон буде зігрівати вашу малу. В'язати його не складно, так як традиційне пончо це всього лише прямокутник з отвором для голови посередині.
Вам знадобиться
  • - 500 г вовняної пряжі;
  • - кругові спиці № 7;
  • - гачок № 6;
  • - 2 гудзики.
Інструкція
1
Пончо має бути теплим, тому в'яжіть його з пряжі в два складання. Перед початком в'язання вироби зв'яжіть зразок 10х10 сантиметрів. Щільність в'язання повинна бути приблизно 7,5 петель і 15 рядів.
2
В'яжіть пончо цілком круговими рядами, починаючи від нижнього краю виробу. Наберіть 168 петель і пров'яжіть для планки 2 сантиметри хусткової в'язкою.
3
Потім в'яжіть круговими рядами лицьовій гладдю в наступній послідовності. Для місць убавленій відзначте 1-шу, 43-тю 85-ую і 127-ю петлі. У третьому круговому ряду від планки пров'яжіть в чотирьох зазначених місцях по три петлі разом протяжкою (тобто зніміть відзначену петлю з попередньою петлею разом як лицьову, одну лицьову і протягніть її через обидві зняті петлі). Такі убавленія повторіть 15 разів у кожному четвертому круговому ряду і один раз в наступному другому круговому ряду, разом збавте 32 петлі.
4
Через 36 сантиметрів від планки розділіть роботу для розрізу в одному з місць убавленія і продовжуйте в'язати лицьовій гладдю прямими і зворотними рядами. Для наступних убавок пров'яжіть з внутрішнього краю у кромочної дві петлі разом лицьовою або відповідно дві петлі разом протяжкою (зніміть одну петлю, як лицьову, одну лицьову і протягніть її через зняту петлю). Через 44 сантиметра від планки пров'яжіть два сантиметри хусткової в'язкою, рівномірно убивав в першому ряду чотири петлі. Після цього закрийте залишилися 28 петель.
5
Обвяжіте гачком краю розрізу ниткою в тон або контрастного кольору одним рядом стовпчиків без накиду. З одного боку зробіть дві навісні петлі з 3трех повітряних петель. Пришийте два гудзики.
6
Прикрасьте пончо бахромою. Відріжте нитки довжиною 15-17 сантиметрів. Складіть їх навпіл і зав'яжіть в кожну петлю.
7
Симпатично виглядають дитячі пончо, прикрашені маленькими помпонами. Зробіть декілька штук різного кольору. Для цього виріжте шаблони з картону. Намотайте на них пряжу, таким чином, щоб вона заповнила всі отвір в середині шаблону. Розріжте пряжу по краях, перев'яжіть посередині ниткою і витягніть шаблон. Розпушити помпон і підрівняйте його краю.
Зверніть увагу
Яскраво-рожеве в'язане пончо. Цікава модель пончо складається з напівкіл. Ви можете не в'язати обидва полотна, а зв'язати один півколо і отримати яскраву і барвисту накидку, в якій красиво переливається нитка з додаванням люрексу і пухнастою пряжі. Пончо, в'язання гачком. В'язання з китайського журналу. . Пончо можна пов'язати і з розрізом спереду.
Корисна порада
Вам потрібно: 1000 г пряжі типу LINIE 130 CHAMP сірого кольору номер 49, спиці, панчішні спиці і гачок №6. Гумка: поперемінно 2 осіб. п., 2 вив. п. Основний візерунок: Число петель кратно 4 + кром. п. В'язати відповідно до схеми. Розміри пончо: S/M, L-XXL. Вам буде потрібно: 17 мотків пряжі для розмірів S/M, 20 мотків - для розмірів L-XXL, пряжа MAGIC + від Bergere de France колір Brebis номер 233.081 (50% камвольно шерсть, 50% акрил, 80 м/50 г); спиці № 5 і 5,5 ...