Як знайти гроші.

Існує лише 2 способи знайти гроші : не витрачати більше 90% від свого доходу або навчитися управляти своїми грошима грамотно. Якщо ви думаєте, що проблема полягає тільки в тому, що ви мало отримуєте, то це невірний висновок. За статистикою, зі ста людей, які отримали у спадок або виграли в лотерею 1000000 $, через 1 рік вже у 90 з них не залишається нічого з цих грошей. Існує кілька способів, як знайти гроші у своєму гаманці на сьогоднішній день.
Інструкція
1
Плануйте витрати, складаючи план витрат на місяць. Утримайтеся від покупок, якщо вони відсутні у вашому плані. Крім того, робіть покупки, орієнтуючись на заздалегідь складений список. Це набагато скоротить ваші витрати і позбавить від необдуманих покупок не дуже потрібних речей. Також ведіть облік усіх своїх витрат, т.к. для того, щоб економити, потрібно бачити картину витрат цілком.
2
Закуповуйте продукти оптом і на тривалий термін (на тиждень вперед). Таким чином ви уникнете дрібних непотрібних покупок, які ви здійснюєте, якщо ходите в магазин кожен день. Крім того, ціни на продукти на ринках і в дрібнооптових магазинах нижче, ніж в найближчому від вашого будинку продуктовому магазині або супермаркеті. Намагайтеся не купувати продукти в фасованих упаковках, краще купувати на вагу. Замість дорогих напівфабрикатів купуйте натуральні продукти, які, до того ж, більш корисні для здоров'я.
3
Також економити можна на косметиці та засобах гігієни. Однак при цьому потрібно пам'ятати, що «скупий платить двічі». Дешеве мило швидко «змилюється», а дешевий шампунь занадто рідкий і виливається, як вода. Тому в плані економії краще все-таки дотримуватися принцип «золотої середини». Хоча, наприклад, недорогі косметичні засоби можуть бути не гірше, ніж імпортні, які дорожче в кілька разів, оскільки часто висока ціна залежить більше від гарної упаковки, бренду та реклами. Також багато недорогі ліки бувають не менш ефективні, ніж дорогі, створені на їх же основі, так як медицина - це теж бізнес, і він дуже прибутковий.
4
За «навороти» в побутовій техніці, через які ціна на товар здається нереально високою, також можна не переплачувати. Тим більше, якщо цими функціями ви ніколи не користуєтеся. Чим простіше техніка, тим вона дешевша і надійніша. Перед покупкою телефону подумайте, для чого ви його купуєте - для того, щоб розмовляти або щоб знімати відео і фотографувати. Мікрохвильовка використовується, як правило, для розігріву блюд, тому 50 різних програм на ній будуть зайвими. Також в пральних машинах зазвичай використовують всього 1-2 режиму прання, так що для чого платити за інші 10 програм?
5
Чи не спокушайте себе, якщо ви не можете встояти перед «дрібничкою». Якщо ви йдете в магазин прогулятися і просто придивитися до цін, не беріть з собою грошей. Якщо вам все ж захочеться придбати цю річ, краще обміркувати цю покупку до наступного дня. Якщо ви знаєте, що потрапивши в книжковий або музичний магазин, витратите всі гроші , то беріть грошей на покупку однієї-трьох книг або дисків.
6
Плануйте частину витрат в якості непередбачених. Не завжди можна все передбачити, і наявність цієї статті витрат дозволить вам швидко реагувати на ситуацію. Однак ця стаття не повинна складати істотну частину бюджету. Купуйте те, що вам необхідно, а не те, що дешево. Недорога вартість, розпродаж, знижка не повинні ставати для вас причиною покупки непотрібних речей.
7
Розраховуйтеся готівкою. Не використовувати пластикову картку при розрахунках, т.к. при цьому не відчувається, як йдуть гроші з вашого гаманця. Знімайте зарплату з картки по частинах, раз на тиждень.
8
Крім деяких випадків (поїздки по вихідних в магазини, на дачу), по будням користуйтеся громадським транспортом замість автомобіля. Таким чином ви знизите витрати на сервісне обслуговування і на бензин. При цьому на громадському транспорті часто можна заощадити час, який міг бути витрачений на очікуванні в пробці (в мегаполісі). А інший раз зручніше скористатися таксі, ніж своїм авто.
9
Плануйте великі витрати мінімум на рік вперед. Інакше вам будуть потрібні на них кредити, що в підсумку обійдеться набагато дорожче. Не купуйте нічого в кредит, це невигідно і ризиковано. Хто може на 100% знати, як складуться ваші фінансові та інші справи через рік?
10
Не забувайте, що головне - не теоретично знати, а вміти застосовувати ці знання на практиці. Для цього потрібно діяти, і починати варто прямо сьогодні. Багаті люди якраз і відрізняються від бідних тим, що застосовують ці знання на практиці, а не лише говорять.