Як поставити юзербар в підпис. Як поставити електронний підпис на сайті.

Юзербар - (в перекладі з англійської мови) означає графічне зображення, яке виставляється користувачем в якості графічної підпису до профілю. Юзербар и, найчастіше, являють собою невеликий малюнок прямокутної форми, який своєю формою нагадує лінійку.
Вам знадобиться
  • сервіс Userbars.ru.
Інструкція
1
Стандартний юзербар так само, як і його підвид (лінієчку), можна зробити самому або скопіювати з сайту. Адміністрація будь-якого форуму встановлює правила використання ресурсу, за якими користувач може встановити юзербар певного розміру. Невідповідність цим правилам веде до уповільнення завантаження сторінок сайту, тому ознайомтеся з даними правилами до того, як встановлювати юзербар.
2
Потім можна приступити до вибору юзербара. Велику колекцію картинок до профілю можна зустріти на сайті userbars.ru. На цьому сайті зібрана колекція, яка налічує більше 60 тисяч зображень. Даний ресурс дозволяє вибрати відповідну картинку 2 способами: за допомогою пошуку за назвою і за категоріями.
3
Після завантаження головної сторінки сервісу userbars не обов'язково реєструватися. Реєстрація буде корисна тим, хто малює юзербари і викладає їх на сайті. Якщо ви точно знаєте, що хочеться вам побачити на юзербарів, скористайтеся пошуком за назвою: натисніть лівою кнопкою миші в правому верхньому куті, введіть слово або словосполучення для пошуку, далі клацніть на кнопку «Пошук» або клавішу «Enter».
4
Якщо ви ще не знаєте, яку картинку хочете бачити в підписі до профілю, перейдіть до розділу «Категорії» і виберіть серед них шуканий варіант, наприклад, «Музика», «Машини», «Комп'ютери» і т. д.
5
Не важливо, яким способом пошуку ви скористайтеся, все одно опинитеся на сторінці з великою кількістю юзербарів. Варто відзначити, що на сторінці відображені не всі зображення на ваш запит, внизу сторінки є посторінкова навігація. Як тільки ви зупинитеся на одному юзербарів, натисніть на нього. У новій вкладці завантажиться обраний вами юзербар, натисніть кнопку «Отримати BB і HTML код для розміщення на сторінці». У вікні, натисніть посилання «Копіювати в буфер» навпроти BB-коду або HTML-коду, залежно від підтримки того сайту, де ви бажаєте розмістити даний юзербар.
6
Перейдіть вже на свій сайт або форум, потім зайдіть в редагування профілю. Знайдіть поле «Підпис» і вставте скопійований раніше код юзербара, натиснувши «Ctrl» + «V» або «Shift» + «Insert».
7
Натисніть кнопку «Відправити» або «Зберегти» у нижній частині вікна зміни налаштувань профілю. Юзербар успішно встановлений і надалі буде відображатися в кожному вашому повідомленні.