Як відновити панель швидкого запуску.

Компанія Microsoft більше 10 років тому спантеличилася створенням нової, маленької панелі кнопок, завжди залишається видимої на екрані комп'ютера. Підсумком роботи стала з'явилася в Windows « Панель інструментів», яку також називають інакше - « Панель швидкого запуску». З її допомогою можна швидко отримати доступ до будь-якого, заздалегідь встановленому на панелі, з додатком.
Інструкція
1
В операційній системі Windows « Панель швидкого запуску» і ще кілька додаткових панелей спочатку знаходяться в прихованому (неактивному) стані. Відновити (активувати) будь-яку панель досить просто - вам достатньо проголосувати за неї, тобто поставити поряд з її назвою «галочку» в пункті контекстного меню «Панелі» .Розглянемо докладніше порядок даних дій на прикладі поширених операційних систем Windows XP і Windows 2007.
2
Встановіть курсор на будь-якому вільному просторі «Панелі задач», яка розташована внизу екрану монітора. Потім клікніть по ній один раз правою кнопкою миші. У контекстному меню поставте курсор на пункт «Панелі інструментів» і виберіть у випадаючому меню рядок «Швидкий запуск» .Готово. Значок « Панель швидкого запуску» з'явиться з лівого боку «Панелі задач» поруч з кнопкою «Пуск».
3
За допомогою меню «Пуск» також можна активувати будь-яку приховану панель. Для цього, якшо по ній, перейдіть в розділ « Панель управління», виберіть пункт « Панель задач і меню« Пуск », потім у вікні, сміливо клікайте по вкладці« Панель задач ». Далі ставте «галочку» в квадратику перед рядком з назвою будь-якої необхідної вам панелі і вона перетвориться в активну.
4
Якщо надалі вам знадобиться приховати « Панель швидкого запуску», то можна легко це зробити, повторивши вищеописаний алгоритм дій і прибравши «галочку» поруч з рядком « Швидкий запуск ».Снова відновити (активувати)« Панель швидкого запуску »ви тепер зможете в будь-який зручний час.
Корисна порада
На «Панелі швидкого запуску» ви можете розміщувати необхідні ярлики будь-яких програм (Internet Explorer, Outlook Express, ярлик Провідника і т.д.), які ви використовуєте для роботи. Крім ярликів, на панель можна додавати і цілі папки.
Панель швидкого запуску потрібна для того, щоб викликати за один клік миші часто використовувані користувачем додатки. Якщо вона несподівано пропала з панелі завдань, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Оскільки область швидкого запуску є невід'ємною частиною панелі задач, займіться налаштуванням зазначеної панелі. Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління», виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок «Панель завдань і меню« Пуск », якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно.
2
В операційній системі Windows одне і те ж дію можна виконати різними способами. Якщо шлях, описаний в першому кроці, здається вам занадто довгим, клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню лівою кнопкою миші пункт «Властивості». Відкриється те ж саме діалогове вікно.
3
Перейдіть в ньому на вкладку «Панель завдань». В групі «Оформлення панелі завдань» відзначте маркером поле навпроти пункту «Відображати панель швидкого запуску ». Натисніть на кнопку «Застосувати» у правому нижньому кутку і закрийте вікно кнопкою ОК або значком [x]. Правіше від кнопки «Пуск» з'явиться панель швидкого запуску .
4
Альтернативний спосіб: клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші в будь-якому вільному від значків місці. В контекстному меню розгорніть пункт «Панелі інструментів» і встановіть маркер напроти підпункту «Швидкий запуск», використовуючи ліву кнопку миші.
5
Якщо ви раніше вже помістили іконки додатків на панель швидкого запуску , після відновлення область може бути кілька звужена. Клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань» в спадному меню.
6
Підведіть курсор миші до правого краю області швидкого запуску і дочекайтеся, поки курсор змінить свій вигляд на двосторонню стрілку. Затисніть ліву кнопку миші і перетягуйте кордон панелі вправо доти, поки не відобразяться всі значки. Закріпіть панель задач, встановивши раніше знятий маркер напроти пункту «Закріпити панель завдань» в контекстному меню.