Як знайти загублену посилку. Як знайти посилку в пошті росії.

Ми вже звикли, що комп'ютер та інтернет стають все більш доступними і буденними речами. Багато хто з нас вважають за краще відправляти листи в електронному вигляді і спілкуватися за допомогою мережі. Однак посилки нам поки доводиться довіряти працівникам пошти. Останнім часом наша пошта стала працювати значно краще, але не настільки, щоб ми могли розслабитися і не задаватися питанням: «Як знайти загублену посилку?». Що ж робити, якщо ви ніяк не можете отримати довгоочікуване поштове відправлення? Спробуємо озвучити алгоритм, що допомагає знайти посилку.
Вам знадобиться
  • копія чека, що свідчить про відправлення посилки; документ, що засвідчує особу, наприклад паспорт. Крім того, краще мати комп'ютер і доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно поставити до відома відправника. Інтернет-магазини воліють частіше повертати гроші або висилати повторно замовлення, з поштою же вони розбираються самі. Посилки від родичів або друзів вам доведеться шукати самостійно. Попросіть їх вислати вам копію чека, яку вони отримали в момент відправлення посилки. Якщо при відправленні посилки складалася опис вмісту, буде незайвим отримати і її.
2
По Росії в середньому посилки йдуть від 5 до 14 днів. Зарубіжні посилки можуть йти довше, так як іноді затримуються на митниці. Необхідно точно дізнатися, коли посилка перетнула наш кордон. Це легше зробити відправнику, який може звернутися в поштову службу своєї держави.
3
Потім вам необхідно дізнатися номер поштового ідентифікатора, який присвоюється кожному поштового відправлення. Цей номер вказується в чеку, який отримує відправник, коли пошта приймає у нього посилку. Сучасна поштова служба Росії має свій сайт, де є сервіс, що дозволяє здійснити відстеження поштових відправлень. Так що, знаючи цей номер, можна заздалегідь відстежити весь шлях посилки до пункту призначення.
4
Вам знадобляться дві електронні адреси, призначених для відстеження поштових відправлень різних типів: для звичайних посилок, відправлених з території нашої країни (http://почта-россіі.рф/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo ); для поштових відправлень 1-го класу і EMS відправлень (http://fcr.russianpost.ru/portal/ru/home/postal/trackingpo).
5
Дізнавшись номер ідентифікатора, йдіть на сайт пошти РФ і вводите його (без дужок та прогалин) в спеціальне поле. Для посилок, висланих з-за кордону, такий номер потрібно шукати в рядку чека "Сustоms fоrm: ххххх", де ххххх - це ідентифікаційний номер.
6
Дізнавшись пункт, де посилка зникла з виду поштових служб, ми можемо сміливо йти на пошту і писати претензію. Для того щоб вашу претензію прийняли, необхідно додати копію квитанції про відправлення посилки (попросіть відправника вислати вам фотографію чека по електронній пошті або факсом). Також краще дати повний опис вашої посилки, описавши її зовнішній вигляд і вміст. Поштова служба зобов'язана провести перевірку за вашої претензії. Вона повинна або знайти посилку, або компенсувати вам її вартість.
7
Якщо ж працівники вашої пошти всіляко ухиляються від виконання своїх обов'язків, пускаючи в хід хамство і надумані причини відмови (наприклад, відсутність копії чека російською мовою), ви можете написати електронного листа на адресу office@russianpost.ru. Тема даного листа - «Як знайти посилку». Цей електронну адресу належить Дирекції з Управління якістю ФГУП "Пошта Росії". Якщо ви не маєте можливості скористатися інтернетом, то зателефонуйте їх московським телефону 956-99-50. Досвід ваших побратимів по нещастю показав, що це відомство працює швидко, коректно і результативно.
Зверніть увагу
Можливо, вам вдасться знайти посилку, простеживши самостійно її шлях, у вашому ж поштовому відділенні. Іноді працівники пошти не квапляться приносити сповіщення одержувачам, так як за зберігання посилки, пролежала на пошті більше 10 днів, стягується пеня. Так що краще завжди дізнаватися поштовий ідентифікатор очікуваної посилки. Це допоможе вчасно дізнатися про її надходження в ваше поштове відділення.
Корисна порада
Щоб вам було легше при несприятливому збігу обставин повернути вартість втраченого поштового відправлення, надсилайте його з оголошеною цінністю та описом вмісту. За пересилання цінних посилок беруть більший відсоток, зате при втраті або псуванні такого відправлення вам повернуть гроші в розмірі оголошеної вартості посилки. Така компенсація значно вище, ніж компенсація, заснована на вазі вашого поштового відправлення. Крім того, перевірте, чи немає у вашій посилці речей, заборонених до відправлення. За відправку деяких з них існує кримінальна відповідальність.
Незважаючи на те, що інтернет розвивається семимильними кроками, відправка посилок можлива тільки за допомогою звичайної пошти. Однак найчастіше виникають проблеми з відстеженням відісланої кореспонденції. Іноді навіть доводиться шукати загубилися посилки. Що ж можна зробити в даній ситуації?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - телефон;
  • - чек/документи з пошти.
Інструкція
1
Знайдіть всі квитанції і чеки, які вам були видані на пошті після відправлення посилки за вказаною адресою. У кожному разі, у вас повинен бути на руках документ з номером ідентифікації посилки. Він включає в себе 14 цифр, перші шість з яких відповідають вашому поштовому відділенню. Решта 8 цифр відповідають іншим внутрішньоросійськими і міжнародним стандартам.
2
Простежте через сайт «Пошти Росії» статус відправлення вашої посилки. Зайдіть на даний ресурс і знайдіть внизу полі «Поштовий ідентифікатор». Ця функція дозволяє в сучасних умовах дізнаватися останню інформацію про пересилання кореспонденції. Туди потрібно буде ввести той 14-ти значний ідентифікаційний номер, який ви відшукали в чеку.
3
Вводите даний номер поштового ідентифікатора без пробілів, дужок або інших знаків. Перевірте статус посилки у вікні. Ви можете побачити різні дані, наприклад: «покинув сортувальний центр», «Прибуло в місце вручення». Якщо ви бачите останній варіант, то вам не варто хвилюватися - посилка вже в поштовому відділенні одержувача. Якщо перший - почекайте ще трохи.
4
Проаналізуйте проблему доставки. Якщо ви відправляли посилку по Росії, і вона не дійшла до вказаної адреси, ймовірно, вона не покинула центр сортування. Можливо, оператори переплутали поштові відділення. Це теж часто буває. Якщо ж ви відправляли посилку за кордон, то могли виникнути проблеми на митниці. У кожному разі, оперативно зв'яжіться по телефону зі своїм поштовим відділенням і з'ясуйте всі можливі причини.
Зверніть увагу
Терміни доставки можуть бути збільшені з багатьох причин: погані погодні умови, свята, технічні збої, проблеми на митниці, проблеми з транспортом доставки і т.д. Сюди ж можна віднести помилки комп'ютера і операторів.
Корисна порада
Користуйтеся міжнародною системою доставки DHL або EMS доставкою по Росії. Це найбільш надійні і швидкі варіанти доставки посилки прямо в руки клієнтові. Звичайно, такий спосіб варто певної суми грошей, але він того вартий.