Як відіпрати білу білизну. Як відіпрати кольорові гранули порошку.

Білий колір універсальний, він, як і чорний колір, підходить до всього. Тільки от відіпрати білі речі, на відміну від чорних, часто буває дуже проблематично. На білому сильніше помітні плями й розлучення. Біла тканина з часом набуває сіруватий або жовтуватий відтінок, що не додає речам естетики. Спробувати відіпрати біле білизна можна різними способами.
Інструкція
1
У першу чергу враховуйте, з якої тканини проведена річ. Тонкі тканини вимагають делікатного поводження, тому періть речі з ніжних матеріалів в більш щадному режимі (низькі температури води, слабкий віджим та інше). Речі з щільних тканин можете піддавати більш сильному впливу.
2
Використовуйте спеціальні склади, розроблені виробниками для прання білої білизни. Хімічна промисловість випускає різні відбілюючі засоби: спеціальне мило, порошки, засоби для виведення плям, відбілювачі. При виборі того чи іншого засобу звертайте увагу на ступінь забруднення білизни.
3
Попереднє замочування допомагає впоратися з безліччю проблем. Залиште білі речі на кілька годин в мильному розчині, більша частина забруднень потім без праці відіпрати. Використовуючи порошок з синіми гранулами, стежте за тим, щоб вони повністю розчинилися у воді, інакше на білому білизна залишаться сині точки і плями.
4
Якщо традиційні засоби не допомогли, скористайтеся народними засобами. Наприклад, замочіть білі шкарпетки на пару годин в розчині з теплої води і 2-3 столових ложок борної кислоти. Або на 10 літрів теплої води розведіть 2 столові ложки відбілювача, 1 склянка прального порошку і залиште в цьому розчині біле білизна на дві з половиною години.
5
При машинному пранні обов'язково використовуйте не тільки пральний порошок, але й додавайте підсилювачі порошку і спеціальні склади для відбілювання, які освіжать колір або додадуть йому ледь помітний блакитний відтінок, що зробить білизна візуально ще білішими .
6
Кип'ятіння білої білизни дає хороші результати. Якщо ви вирішили прокип'ятити білизна з відбілювачем, пам'ятайте, що кип'ятять речі тільки з досить щільної тканини. Добре переносять кип'ятіння лляні та бавовняні тканини. Слідкуйте, щоб в середньому співвідношення отбеливающего розчину і білизни було 10: 1, кип'ятіть білизна не більше 30 хвилин з моменту закипання води.
7
Для виведення плям перед пранням обробіть забруднені ділянки спеціальними засобами для виведення плям. Коміри і манжети білих сорочок теж рекомендується попередньо обробити спеціальним засобом від плям.