Як накласти шар в фотошопі. Як накласти фотографію на фотографію в фотошопі.

При обробці фотографії часто хочеться зробити щось незвичайне й оригінальне. Для цього ми використовуємо різні кисті, фільтри, плагіни, стилі й інші можливості Adobe Photoshop. Ще одним хорошим способом домогтися цікавого результату є застосування режимів накладення шару. Їх використання може дати самі незвичайні і несподівані варіанти оформлення фотографії.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографії
Інструкція
1
По-перше, відкрийте фотографію в Adobe Photoshop. Підкоригує її, як вам хочеться. Поправте баланс білого, яскравість, кольори і т.п.
2
По-друге, відкрийте в Adobe Photoshop ще одну фотографію. Ту, яка буде створювати ефект. Найкраще, якщо це буде природний або міський пейзаж, щось абстрактне, яскраве. Портрети і тварини навряд чи підійдуть, проте все залежить від завдання, яке ви ставите.
3
По-третє, перетягніть другу фотографію на першу. Для цього скористайтеся інструментом «переміщення». Після того, як ви перетягнули одну фотографію на іншу, вирівняйте їх, щоб вони були однакового розміру. Для цього скористайтеся інструментом «деформація»: виділіть неспівпадаючий шар і натисніть Ctrl + T. Тягніть за куточки, поки не фото не стануть однаковими.
4
Ось тепер займемося власне способами накладення. Праворуч в меню «шари» є віконце, в якому ви бачите напис «звичайний» або «нормальний». В цьому вікні і розташовуються всі режими накладення шарів. Будемо знаходити потрібний варіант шляхом підбору. Потрібно відзначити, що «звичайний» режим і є звичайний, при цьому режимі нічого не змінюється. В інших режимах відбувається маса всього цікавого. Спробуйте всі режими, щоб побачити який саме найкраще підійде для вашої фотографії. Не забувайте регулювати прозорість і заливку шару: іноді їх потрібно послаблювати, щоб добитися кращого ефекту.
Основні труднощі, які виникають при роботі з заднім планом в процесі створення колажу, пов'язані з додаванням фонової картинки до зображення, що вже має власний непрозорий фон. Ці проблеми можна вирішити маскуванням частини шару.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення;
  • - файл з фоном.
Інструкція
1
Застосувавши опцію Open з меню File, відкрийте в Photoshop картинку, призначену для накладення нового фону, і файл з заднім планом. Перетягніть фон у вікно документа з об'єктом, який є основою створюваного колажу, скориставшись інструментом Move Tool.
2
Якщо потрібно, відрегулюйте розмір одного із зображень. Для трансформації верхнього шару застосуєте опцію Free Transform меню Edit, затиснувши для збереження пропорцій картинки клавішу Shift. Щоб отримати можливість міняти розмір нижнього шару, розблокуйте його опцією Layer from Background групи New меню Layer.
3
Для повної заміни вихідного фону картинки вам буде потрібно створити на основі контуру об'єкта переднього плану маску, що приховує частину нового фону. Вимкніть видимість верхнього шару опцією Hide Layers меню Layer і виділіть зображення, яке залишиться у фінальній версії колажу. Можете обвести контури об'єкта інструментом Lasso або, якщо обриси предмета складаються з відрізків прямих ліній, Polygonal Lasso.
4
Виділити фігуру з більш складними контурами можна за допомогою фільтра Extract. Перед відкриттям вікна його налаштувань додайте в документ дублікат шару з виділеним об'єктом клавішами Ctrl + J і працюйте з Extract на копії. Це допоможе вам зберегти дрібні деталі картинки навіть при некоректній роботі фільтра. Застосувавши Extract, клацніть по іконці обробленого шару при затиснутою клавіші Ctrl для завантаження виділення.
5
Перейдіть на верхній шар і включіть його опцією Show Layers меню Layer. Клікнувши в нижній панелі палітри шарів по кнопці Add layer mask, заховайте під маску частина нового фону. Поєднанням Ctrl + I інвертуйте отриману маску, щоб прибрати фрагмент шару, що закриває об'єкт переднього плану.
6
Якщо на об'єкті, лежачому на нижньому шарі, помітний ефект освітлення, зробіть імітацію світла на новому фоні за допомогою фільтра Lighting Effects. Для коректної роботи з цим фільтром створіть поєднанням Shift + Ctrl + Alt + E відбиток видимих шарів документа. Відкрийте настройки Lighting Effects опцією з групи Render меню Filter і відрегулюйте освітлення шару так, щоб воно природно поєднувалося зі світлом на картинці з нижнього шару.
7
В результаті обробки фільтром об'єкт, вставлений на новий фон, виявився висвітлений двічі. Щоб це виправити, додайте маску на шар зі світлом. Завантажте виділення з маски на шарі з фонової картинкою, клацнувши по піктограмі маски при клавіші Ctrl. Клавішами Shift + Ctrl + I інвертуйте виділену область так, щоб вона охоплювала тільки об'єкт. Увімкніть інструмент Paint Bucket і, привласнивши параметру Opacity в його налаштуваннях значення двадцять відсотків, залийте виділену ділянку на масці з ефектами освітлення чорним кольором. Якщо світло на об'єкті залишається занадто яскравим, ще раз застосуєте Paint Bucket.
8
Можете додати на новий фон тінь, яку відкидає вставлений на нього об'єкт. Для цього клавішами Ctrl + Shift + N додайте в колаж новий шар. Завантажте виділення з маски фону, інвертуйте його і залийте на новому шарі чорним кольором. Поєднанням Ctrl + D приберіть виділення. Змініть форму тіні опцією Distort групи Transform меню Edit. Зробіть тінь прозорою, відрегулювати параметр Opacity для її шару.
9
Для збереження файлу з усіма верствами застосуйте опцію Save As меню File і виберіть формат psd. Отримати однослойную картинку можна, зберігши документ як файл jpg.