Як витягнути гроші зі скарбнички. Як відправити гроші з скарбнички на картку.

Красива скарбничка є відмінним подарунком будь-якій дитині. Такий подарунок нерідко спонукає дитину відкладати свої кишенькові гроші з метою накопичити на щось корисне і більш дороге, ніж солодощі, дешеві іграшки та інші тому подібні речі. Але накопичивши достатньо грошей, ваш нащадок стає перед вибором - залишити гроші всередині до пори до часу і продовжити милуватися барвистою скарбничкою день у день або розбити скарбничку і витратити накопичене. Однак, щоб витягнути гроші , її необов'язково розбивати.
Інструкція
1
Є кілька способів витягнути гроші з скарбнички , не розбиваючи її. Один з них полягає у використанні пінцета з гостро заточеними кінчиками, а також шматочка мідного дроту перетином 2-3 міліметра, без ізоляції. Загніть один кінець дроту під кутом близько 45 градусів. Переверніть скарбничку догори дригом, засуньте в неї дротяний гачок і підчепити купюру. Потім підтягніть її ближче до отвору для монет. Коли купюра буде видна, відкладіть дріт і візьміть пінцет. Підчепити пінцетом купюру і обережно її витягуйте, щоб не порвати. Цим способом, як ви вже зрозуміли, зручно користуватися для вилучення з скарбнички саме паперових грошей, але не металевих монет.
2
Витягувати з скарбнички монети можна, якщо роздобути який-небудь плоский і тонкий предмет, наприклад, металеву лінійку, ніж, пилку для нігтів і так далі. Для того, щоб спустошити скарбничку таким способом, переверніть її, просуньте в проріз обраний плоский і довгий предмет і підчепити монетку - вона швидко і безперешкодно скотиться вниз. Звичайно, витягувати таким способом по одній монеті - заняття довге і виснажливе. Однак ваша скарбничка залишиться цілою і неушкодженою.
3
Є також інший спосіб - просто потрясти скарбничку. Монети з часом виваляться з неї одна за одною. Однак це теж виснажливе заняття, особливо якщо в скарбничці є паперові гроші . Вони просто завадять монетам випадати з прорізи.
4
До речі, можна позбавити себе і вашої дитини від турбот, купивши скарбничку, яку можна відкривати і знову запечатувати. Як правило, отвір достатнього розміру для того, щоб витягнути всі монети і купюри, розташовується в нижній частині скарбнички . Воно може бути заклеєно звичайним папером, наклейкою або який-небудь затичкою. Після того, як ви витягнете з скарбнички всі гроші , можете вручити їх своїй дитині, щоб той витратив їх на свої потреби. А отвір заклейте і поставте скарбничку на місце.