Як дізнатися, прилетів літак. Як дізнатися чи приземлився літак у Владивостоці.

Жодне засіб пересування не викликає стільки різноманітних емоцій, як літак. Ми захоплюємося швидкістю перевезень і комфортом. Ми жахається і обурюємося, коли хвилюємося з приводу відкладеного рейсу або невідомості приземлення на території аеропорту. Через необізнаність люди починають нервувати і панікувати. Як дізнатися, прилетів літак?
Інструкція
1
Якщо ви зустрічаєте пасажирів в аеропорту, оптимальний спосіб дізнатися про те, що літак приземлився на посадкову смугу - електронне табло. Як тільки повітряне судно досягло пункту призначення, на табло прильотів з'являється інформація з номером рейсу і його станом - «прибув», «приземлився» або «пізнє прибуття» .Якщо літак ще в дорозі, то варто статус «вилетів», а якщо повітряне судно вирушило з пункту вильоту із запізненням, то пишуть «затриманий».
2
Дізнатися інформацію про прибуття літака ви можете в інтернеті. У всіх великих пасажирських аеровузли є сайт, на якому розміщується он-лайн табло прильотів і вильотів всіх повітряних суден. Зі статусами система точно така ж, як на електронному табло в аеропорту.Еслі ви не знаєте адресу сайту аеропорту, наберіть в інтернет-пошуковику назву аеровузли.
3
Для того щоб не помилитися і правильно подивитися статус прильоту, необхідно знати номер рейсу. Ця інформація вказана в паперовому або електронному квитку пасажира. В даному випадку не можна орієнтуватися на час прильоту літака, вказане у квитку або ваучері, так як літак може бути затриманий, як під час вильоту, так і в аеропорту прильоту. Крім того, час, проведений літаком в дорозі може відрізнятися від загальновідомого або заявленого. Справа в тому, що шлях повітряного судна «туди» і «назад» може проходити за різними маршрутами і аеро-коридорами.
4
Ви можете дізнатися орієнтовний або точний час прильоту літака в довідковій аеропорту в самій будівлі або, зателефонувавши даної служби. Необхідно розуміти, що у випадку з чартерними рейсами точна інформація прильоту літака заздалегідь не відома, оскільки спочатку необхідно знати, у скільки повітряне судно вилетить. Але вам зможуть повідомити орієнтовний час. В даному випадку перевага регулярних авіарейсів в тому, що вони літають за розкладом. Спеціаліст довідкової служби повідомить вам статус рейсу на момент дзвінка. Також в довідковій аеропорту надають відомості про тип літаків, часу в польоті, годинах вильоту повітряного судна на зазначеному маршруті.
5
Ви можете дізнатися інформацію про прибуття літака в представництві авіакомпанії-перевізника. Назва авіаперевізника також зазначено в квитку пасажира або його можна визначити за назвою рейса.На сайтах аеропортів або в довідкових, як правило, можна знайти всю інформацію про авіакомпанії, що здійснюють внутрішні та міжнародні рейси - інтернет-представництво, телефони, адреси.