Як розслабити м'язи обличчя. при розслабленні лоскоче лоб.

Кажуть, очі - дзеркало душі. Але на всьому нашому обличчі залишаються сліди від життєвих переживань. Надмірна напруженість позначається на стані м'язів особи і на загальному тонусі організму.
Інструкція
1
Наші звички у спілкуванні з людьми переходять в звички організму. Хтось звик хмуритися, сумніватися, обурюватися - придивіться до людей і побачите, як напруга фіксується на їх обличчі: зсунуті брови, стиснуті губи, примружені очі. Часом позбутися від напруги складно, навіть якщо людина його усвідомлює.
2
Напруга виникає через постійного стресу, якому піддається наш організм і розум. Спробуйте змінити спосіб життя, більше часу приділяти собі, свого відпочинку і розслабленню. Візьміть в звичку щовечора приймати гарячу ванну хоча б 10 хвилин. Пари повітря благотворно впливають на шкіру і відпускають напругу. У ванні або лежачи в ліжку після трудового дня прикрийте очі, але не закривайте їх повністю. Просто відпустіть м'язи, що підтримують повіки. Повільно проходите увагою точку за точкою. Розслабте щоки і вуха, шкіру голови. Зверніть увагу, чи не затиснуті чи м'язи чола, розслаблена чи точка між брів. Розслабте м'язи навколо очей і заспокойте очі, зупинивши їх в одному місці. Подумки переходите до носа. Зафіксуйте увагу на кінчику носа, далі розслабляючи перенісся і ніздрі. Розслабте верхню і нижню губу, язик, нижню щелепу. Все ваше обличчя як нерухома застигла маска. Ви відчуваєте, як на вдиху холодне повітря проходить через ніздрі, а на видиху він, нагрітий, тонкою цівкою лоскоче верхню губу. Уявляйте, як світло і сяйво струмують по обличчю, як з кожним видихом напруга виходить з вашого тіла. Ваші м'язи настільки розслаблені, що немов стікають по обличчю. Повторюйте цю вправу кожен вечір. Попередньо стисніть м'язи зі всієї сили скерував особа, затримайте дихання на кілька секунд і з гучним видихом відпустіть напругу.
3
Робіть точковий масаж особи вранці перед нанесенням макіяжу, вечорами перед сном або навіть в обідню перерву. Спробуйте розслабитися і ні про що не думати. Починайте масажувати напружені ділянки в наступному порядку: 1 точку між бровами; 2 область перенісся над внутрішніми куточками очей. Злегка потріть вгору-вниз область між точками 1-2; 3 зовнішні краї верхніх повік - під бровами; 4 зовнішні куточки очей; 5 центральні точки під очима: масажуйте вилиці чотирма пальцями, перебираючи ними до скронь; 6 масажуйте лоб від точки над центром брови до лінії росту волосся; 7 від лінії росту волосся до скронь; 8 від скронь рухайтеся по росту волосся, піднімаючись за вуха; 9 масаж рота від центру під носом до куточків губ; 10 точка біля основи черепа на задній частині шиї. Рухайтеся від неї до вух з легкими рухами; 11 центр підборіддя під нижньою губою; 12 все обличчя, злегка поплескуючи кінчиками пальців.
4
Раз на тиждень робіть ванночки для особи з аромамаслами. Підберіть масло до свого типу шкіри, враховуючи індивідуальні переваги. Розчиніть в окропі кілька крапель ефірного масла лаванди, жасмину, іланг-ілангу, пачулі або будь-якого іншого масла з заспокійливою дією. Враховуйте дозування масла, ця інформація завжди написана в інструкції. Накрийте голову рушником і дихайте ароматичним парою протягом декількох хвилин. Не використовуйте крем для особи в цей вечір.
5
Будьте постійно усвідомлені. Слідкуйте за своїм обличчям, як і за поставою. Як тільки згадайте про нього, розслаблюйте м'язи. Поступово це увійде у вас у звичку. Спокійний вираз особи і легка усмішка допоможуть вам справитися з труднощами.
Зверніть увагу
Якщо ваше обличчя не покидає напруга, це важлива ознака нервового перенапруження і стресів. Змініть спосіб життя, інакше негативні наслідки позначаться не тільки на вашій шкірі, але й на внутрішніх органах. Згідно східній медицині, точки на обличчі є проекцією наших органів, і для досвідченого лікаря ваші хвороби дійсно «на обличчі написані».