Як підключити кабель до комп'ютера.

Людина, що купила свій перший комп'ютер, може здивуватися великій кількості кабелів, які потрібно під'єднати. Але не варто лякатися, а тим більше впадати у відчай. Попри велику кількість проводів, які потребують підключенні, переплутати їх або зробити щось неправильно при підключенні неможливо.
Інструкція
1
Уважно огляньте куплений вами комп'ютер і додаються до нього аксесуари. Як мінімум, в комплект до комп'ютера будуть додаватися клавіатура і миша. З дуже великою часткою ймовірності вашому комп'ютеру для роботи знадобиться ще й монітор. Крім того, до загального комплекту можуть додаватися колонки, принтер, веб-камера, модем або маршрутизатор і так далі. Дістаньте всі кабелі, що входять до складу покупки. Уважно вивчіть їх, а так же подивіться на задню панель комп'ютера.
2
Ви напевно зверніть свою увагу на різноманіття інтерфейсів. Гнізд у комп'ютера багато, але до кожного з них можна під'єднати кабель з певною формою штекера. Тому не бійтеся, ви нічого не зможете зробити неправильно, навіть якщо захочете. Однаковими роз'ємами володітимуть тільки прилади з інтерфейсом USB, але не лякайтеся, будь-який з них можна приєднувати в будь-який вільний відповідний роз'єм. Отже, почнемо.
3
Найбільшим серед усіх кабелів виявиться кабель електричної мережі. З причини його специфічної форми, увіткнути його неправильно неможливо. Встромили, але не включайте ще вилку в розетку, спочатку ми підключимо всі інші дроти. Монітор ви будете приєднувати до роз'ємів на відеокарті. Знайдіть їх. Зазвичай на відеокарті розташовано кілька вихідних роз'ємів. Швидше за все, у вас буде підключення або HDMI, або VGA, орієнтуйтеся на прикладений кабель. Кабель VGA потрібно буде додатково закріпити входять до його оснащення гвинтиками. Другий кінець кабелю підключіть до монітора, не забудьте підвести до монітора так само підведення електрики. Сучасні клавіатура і миша підключаються, як правило, через роз'єм USB. Підключіть їх у вільні слоти.
4
Колонки, залежно від моделі та оснащення, можуть мати кілька роз'ємів, однакових за формою, але різних за кольором. Підключіть колонки, дотримуючись кольору. Зелене до зеленого, рожеве до рожевого і так далі. Колонки теж не забудьте включити в мережу. Кабель модема або маршрутизатора підключіть до гнізда мережевої карти. Зверніть увагу на напрямок підключення для засувки кабелю. Все, що залишилися у вас периферійні прилади з найбільшою часткою ймовірності будуть підключатися через USB. Підключіть їх до вільних роз'ємів. Якщо роз'ємів не вистачає, то можна докупити розгалужувач, але пам'ятайте, прилад, підключений не безпосередньо, може трохи втратити в потужності. Увімкніть вилку електричного кабелю в розетку, увімкніть монітор та колонки, натисніть кнопку включення комп'ютера. Якщо ви підійшли до справи без суєти і поспіху, ваш комп'ютер повинен відразу заробити. Ви все підключили правильно.