Як зашити на шубі дірку.

Хутряні вироби завжди актуальні. При правильному догляді вони досить зносостійкі. Однак іноді буває і так, що улюблена шубка рветься. У цій ситуації своїми силами можна провести нескладний ремонт.
Інструкція
1
Для того щоб зашити на шубі дірку, візьміть дублерин. Виріжте з нього шматочок. Причому величина його повинна бути такою, щоб він був з кожного краю більше діри приблизно на 1,5-2 см.
2
Тепер у деяких місцях відсічі підкладку у вашої шуби. Зробіть це так, щоб до дірки було зручно «підібратися». Після цього розстеліть ваше хутряний виріб, що потребує ремонту, вниз хутром на рівній поверхні. Клейовий основою вниз на діру накладіть дублерин. Уважно стежте за тим, щоб він внахлест розташовувався на краях дірки.
3
Після виконання всіх вищеописаних дій, протягом 15-20 секунд пропрасуйте гарячою праскою вийшла "латочку». Вона міцно прикріпиться до шубі . Врахуйте, що гладити можна тільки через папір або тонку тканину. Якщо ви придбали дублерин, який кріпиться за низьких температурах, то праска поставте в режим 1 або 2 для синтетики або шерсті.
4
Якщо ви купили бязевий або корсетний дублерин, то його пропрасовуйте з використанням пара або ж через вологу тканину.
5
Якщо ваше хутряний виріб порвалося по шву, тобто просто розпустилися нитки, то просто зашейте через край це місце. Хутро заправляйте назовні так, щоб не було помітно шва.
Зверніть увагу
Варто зауважити, що такий простий ремонт улюбленої шубки в домашніх умовах цілком під силу кожному. Але це тільки у випадку, якщо діромаха на хутряному виробі зовсім невелика. Якщо вона значних розмірів, то вам варто звернутися в спеціалізовану майстерню. Крім того, рвуться найчастіше неякісно оброблені шкурки. Тому, щоб такого не сталося, до покупки шуби поставтеся з усією серйозністю і перед придбанням ретельно всю її огляньте.
Корисна порада
Ви можете придбати звичайний флізелін клейовий. Однак, завдяки високій міцності, найкраще підійде пальтовий або бязевий дублерин.