Як одягнути немовляти взимку. Як одягати новонародженого взимку.

З настанням холодної пори року у молодих матусь, незалежно від досвіду і віку, виникає закономірне питання: а як же краще все-таки одягнути своє чадо. Адже перегрів так само небезпечний для малюка, як і холод. З чого має складатися "екіпірування" улюбленого чада, щоб було йому і сухо, і тепло, і комфортно?
Інструкція
1
Збираючись взимку з малюком на прогулянку, спочатку надіньте одноразовий підгузник і трикотажне (або бавовняну) боді. Ідеальним варіантом є термобілизна (наприклад футболка з довгим рукавом з запахом або бодік) і колготочкі.
2
Потім необхідно надіти основний костюм з капюшоном з теплої тканини, наприклад, з флісу, вовни або махрової тканини.
3
Після цього можна сміливо одягати верхній одежду.Еслі ваш малюк ще поки не ходить, то найзручнішим для нього буде зимовий комбінезон-конверт. Краще всього, якщо всередині буде відстібається натуральна підкладка, наприклад з овчіни.Удобство такий зимового одягу в тому, що поки дитина лежить в колисці, комбінезон може трансформуватися в конверт, тобто ніжки крихти будуть вместе.А на наступний рік, коли ваша дитина вже ходитиме, конверт можна «розділити» на штаніни.Едінственное «але», важко вгадати, як сильно виросте ваш малюк за рік, тому, швидше за все, перший комбінезон придасться тільки на один сезон.Еслі вести розмову про розміри, то в дитячих речах розмір дорівнює зростанню. Таким чином, піврічній малюкові треба купувати речі 74 розміру. Але варто пам'ятати, що кожна дитина індивідуальна. Тому, в ідеалі, краще купувати речі, по можливості їх приміряючи.
4
Якщо говорити про головний убір для крихітки, то найоптимальнішим варіантом буде шапочка: тепла, в'язана модель з якісної шерсті, добре закриває вушка. Вона обов'язково повинна бути на зав'язках під підборіддям. Під неї можна надіти легку, трикотажну шапочку або бавовняний чепчик. А ось шарфик - необов'язковий аксесуар, адже комбінезон застібається досить щільно і добре закриває шею.В результаті у вас виходить три шари одягу. Цього цілком достатньо, коли на вулиці мінус 10-20 градусів. Якщо холодніше, а гуляти ви вирішили, тоді додайте ще один шар - під кофту або боді з довгими рукавами - щільну х/б майку, а на ніжки - колготки або повзунки.