Як прибрати прищі на фотографії. Як у фотошопі прибрати прищі.

На жаль, навіть саму хорошу фотографію може зіпсувати погана шкіра, а саме - прищі . Але на допомогу прийде Adobe Photoshop 8, в якому, спеціально для подібних випадків, передбачений інструмент «Пензель відновлення» (із зображенням пластиру).
Інструкція
1
Для початку необхідно переконається, що на комп'ютері встановлена програма Adobe Photoshop 8. Якщо ні, то можна придбати її або скачати в інтернеті. Відкрийте фотографію в програмі і виберіть інструмент «Пензель відновлення».
2
Принцип роботи полягає в тому, що ви копіюєте шматочок зображення (з рівною шкірою) і переносите його на проблемну ділянку. Краю і колір, при цьому, зливаються з місцем, на яке ви ставите пластир. Натисніть правою кнопкою миші і виберіть зручний діаметр кисті. Далі помістіть курсор на ділянку з чистою шкірою і кликнете по ньому мишкою, затиснувши при цьому клавішу Alt на клавіатуре.Для кращого ефекту, вибирайте місце, схоже за структурою з шкірою навколо прища.
3
Тепер переведіть курсор на проблемну ділянку і клацніть по ньому. Прищ зник! Якщо необхідно скорегувати велику ділянку, то водите по ньому, із затиснутою лівою кнопкою миші. При цьому переноситися буде не тільки гурток, який ви виділили, але і зображення навколо нього.
4
Якщо щось пішло не так і вийшло ще гірше, ніж було - повернути все як було нескладно. Є кілька способов.1. Закрити фотографію, відповівши «Ні» на пропозицію зберегти зображення. Цей спосіб не підходить, якщо ви вносили ще якісь зміни, які хотіли б сохраніть.2. Натиснути в меню «Редагування»> «Крок назад». Проробляти це коштує стільки раз, скільки дій ви хочете скасувати. Таким чином ви можете видалити тільки останні действія.3. Вибрати інструмент «Архівний пензель» і клікнути їй за місцем, яке хочете відновити до первісного вигляду. Цей спосіб є, напевно, самим відповідним в будь-якій ситуації.
Корисна порада
Подібним чином можна замаскувати не тільки прищі, а й інші вади шкіри, а також будь-які дрібні дефекти.