Як розрахувати товщину стіни. Як расчетать толщенной стіни з блоків.

При будівництві будинку своїми силами його майбутньому власнику належить вирішити дуже важливе завдання - правильно розрахувати товщину стін. Правильний результат означатиме оптимальну кількість матеріалів і засобів, а також надійну теплозахист будинку.
Інструкція
1
При розрахунку товщини стін використовуйте два основних параметри - коефіцієнти теплового опору і теплопровідності матеріалу (КТС і КТП). Для кожного російського регіону мається спеціально розрахований коефіцієнт теплового опору. Так, наприклад, КТС Московської області дорівнює 3.2 м С/Вт.
2
Ось як виглядатиме розрахунок КТС для стін, складених з газосилікатних блоків марки D500 з коефіцієнтом теплопровідності матеріалу (КТП) - 0.12 Вт/м С для сухих стін. Планований матеріал для зведення стін - стандартний блок товщиною 40 см. Розрахунок КТС здійснюється за формулою В/КТП = КТС, тобто товщину стіни ви ділите на коефіцієнт теплопровідності і в результаті отримуєте КТС, рівний 3.333м С/Вт. З урахуванням допустимих тепловтрат (приблизно 1%) виходить значення 3.333> 3.2, що цілком відповідає нормативам.
3
Якщо стіна складається з декількох шарів, то складіть термічні опору кожного з них, таким чином ви отримаєте потрібний результат. Даний принцип схожий з розрахунком опору електричної послідовно з'єднаної ланцюга.
4
Розрахунок коефіцієнта теплопровідності можливий тільки в лабораторних умовах, тому законослухняний виробник завжди представить свої дані, співмірні з Ніпомо. Часто при спорудженні стін використовується мінеральна вата. Завдяки її властивостям, вона володіє досить низьким коефіцієнтом теплопроводності.Учтіте, що значна частина заміських будинків зроблена з дерева. Теплопровідність його поперечних волокон становить відношення 0.14 Вт Вт до М2Х на діючу температуру. При перетині бруса 15 см з обох сторін його краще обробити вагонкою. В результаті коефіцієнт теплопровідності дорівнюватиме 0.14Вт/М помножений на градуси Цельсія. В результаті підрахунків ви визначите теплоопір, яке складе м2х0С/Вт