Як плести джгутики з волосся. джгутики на довге волосся.

Укладання волосся , створення цікавих зачісок є одним із способів підкреслити жіночу красу. Яких тільки способів і елементів укладання ні існує в наш час! В арсеналі перукарів сотні прийомів, які допомагають швидко пожвавити зачіску, додати родзинку. Цікавим елементом є джгутики.
Інструкція
1
Жгутики можуть використовуватися як самостійна зачіска і в якості декоративного елемента для інших зачісок. Ними прикрашають святкові та весільні укладки. З джгутиків плетуть коси. Тому, опанувавши цим нехитрим прийомом, ви навчитеся створювати чудові зачіски в домашніх умовах.
2
Для того щоб зробити самостійну зачіску, довжина волосся повинна бути не менше середньої. Особливо красиво виглядають такі укладки на довгих пасмах. Розчешіть волосся и назад, пригладьте їх, щоб не було видно проділу. Кучеряві локони слід злегка випрямити. Головне - щоб волосся Ти не пушілісь.
3
Тепер виділіть з волосся тонку пасмо і причешіть її вперед, в протилежному напрямку від росту. Починайте скручувати волосся и вліво, рухаючись до потилиці, одночасно пригладжуючи їх, щоб окремі волосся інки не стирчали в сторони.
4
В районі маківки скрутите волосся и особливо туго і зберіть в подобу трояндочки або скрутіть в валик, а потім закріпіть короткими шпильками або невидимками. Для створення святкового образу краще брати шпильки, декоровані камінням, стразами, намистинами.
5
Цікаво виглядають джгутики з застосуванням ниток «муліне». Для цього пасмо волосся попередньо туго обмотують нитками, а потім вже приступають до плетіння джгутика. Можна брати нитки різних кольорів для різних пасом, це додати образу фарб і дуже пожвавить його. Такі зачіски гарні для стилю «кантрі» і молодіжного стилю, а також для завершення літнього образу.
6
Дуже елегантно виглядає наступна зачіска з джгутиків. Довгі волосся и збираються ззаду і розділяються на два пасма. Потім ліву пасмо закручують вправо, а праву пасмо одночасно з нею - вліво. Можна закрутити волосся и по всій довжині і скріпити на кінці затискачем, а можна закрутити до половини, скріпити декоративної гумкою або шпилькою, а що залишилися волосся и причесати в акуратний хвостик. Таке укладання буде доречно виглядати і в діловій обстановці.
7
На свято чи молодіжну вечірку можна зробити і таку зачіску, знову ж таки, для довгих волосся . Волосся гладко зачісуються і збираються ззаду у високий тугий хвостик.
8
Потім ви виділяєте тонку пасмо і туго скручуєте її в джгутик, а потім закріплюєте. Так поступово ви повинні сплести все волосся и з хвостика в джгутики, а потім закріпити їх всі разом так, щоб кінці виявилися знизу, під волосся ами . У вас вийде прекрасна трояндочка.
9
Прикрасити її можна стразами. Щоб зачіска трималася довше, збризніть її лаком для сильної фіксації. Ефектно виглядає лак з золотистими або сріблястими блискітками.