Як прив'язати гачок на вудку. Як прив'язати гачок волосінню на вудку для риболовлі.

Кожен рибалка повинен вміти правильно прив'язувати гачок , щоб вузол з волосіні не розв'язувати при намоканні, а волосінь не обривалася при навантаженні. Існує багато різних вузлів. Розглянь найпростіші.
Інструкція
1
Візьміть відрізок волосіні, складіть його найпростішій петлею і покладіть на цівку гачка так, щоб петля дивилася в бік поддева. Цівка і волосінь, яка складена вдвічі, притисніть пальцями лівої руки. Правою рукою візьміть короткий кінець у волосіні і обмотайте волосінь з цівкою 2 - 3 рази.
2
Правою рукою перехопіть витки обмотки, зробіть кінцем волосіні ще три витка. Притримаєте витки, Протягніть в петлю вільний кінець волосіні і за основну волосінь потягніть. Таким способом гачок буде міцно прив'язаний, а його цівку буде продовженням волосіні, а це дуже важливо при підсіканні.
3
Щоб прив'язати гачки крупніше п'ятого номера, треба на волосіні зробити кульку. Для цього волосінь нагрійте над спиртівкою, щоб вона розплавилася і вийшла на кінці кульку - крапелька. Потім волосінь накладіть на цівку гачка, що вийшов кулькою до поддева і обмотайте шелковинкой (отриманої з капронового шнура).
4
Закріпіть цю обмотку на цівку універсальним клеєм. Якщо ви хочете, щоб з такою прив'язкою цівку гачка не мало потовщення кінець волосіні, там, де вийшла обмотка, обробіть напилком або ножом.Еслі вам попався гачок , а на цівку лопаточка, а не колечко, то чи не бентежтеся. Такі гачки прив'язуються до волосіні точно також. Але для того щоб волосінь не різати бічні грані лопатки, попередньо під лопаточку підв'яжіть 2-3 обороту швейної нитки.
5
Якщо ви хочете зробити восьмерочний простий вузол, на кінці волосіні зробіть вузлову просту петлю і пропустіть в неї кінець волосіні ще один раз. Потім петлю розгорніть так, щоб вийшла вісімка і в неї вставте цівку гачка, затягніть вузол за кінці. Щоб вийшов восьмерочний подвійний вузол, то кінець волосіні пропустіть у петлю два рази. Цівку гачка охопіть скрутом і кінці затягніть.