Як оформити вхід в будинок.

Поза всяким сумнівом, вхід в будинок - це візитна картка як самого будинок а, так і його господарів. Використовуючи всього лише кілька декоративних елементів і листяні в'юнкі рослини, ви перетворите не тільки вхід , але і вигляд всього житла і прилеглий до нього сад. Але зверніть увагу, що його оформлення по стилю має гармоніювати з архітектурою будівлі.
Інструкція
1
Побудуйте ганок. Врахуйте, що його дизайн повинен служити доповненням до зовнішності будинок а. Приміром, цегляне ганок більше підходить для сучасних будинок ов, а виконане з дерева буде вдало поєднуватися зі старими будівлями. Цегляне ганок можна пофарбувати, але слід врахувати, що світла фарба в більшості випадків видає вік споруди.
2
Зробити ганок - це лише половина справи, його потрібно ще й прикрасити. Рослини пом'якшать тверді грані цієї маленької споруди і розфарбують її. Для сучасних ґанків підберіть витончені квітучі виткі рослини, а для старих - жимолость капріфоль.
3
Однак слід уникати тих рослин, які швидко розростуться і затінять вхід . Для літньої композиції підійде трав'янистий желтоліственний хміль або ехіноцітіс, турецькі боби або кобея.
4
Якщо дозволяє простір, розмістіть на ганку пару кошиків з квітами, такими як петунія або братки. Можна винести і деякі кімнатні рослини. Встановіть близько вхід а кілька горщиків або діжок різної висоти і розміру.
5
Деякі конструкції ґанків можуть бути легко споруджені самостійно. Зберіть його з чотирьох необструганних жердин-стійок і двох поперечних балок. Для того, щоб посилити цю конструкцію, додайте по дві перемички з кожного боку (знизу і зверху). На бічні стінки і дах прибийте решітку з рейок. Стійки поглибте в землю на 45 сантиметрів і забетонують. Посадіть ря будинок дівочий виноград, і незабаром він обів'є всю конструкцію.
6
Важливе значення має освітлення вхід а в будинок. Повісьте симпатичний ліхтарик або два з боків ганку. Вибирайте ліхтарі, призначені спеціально для вулиці. Сховайте в кущах, траві або між горщиками з рослинами вуличні прожектори для саду. Вони красиво підсвітять вхід , тим самим прикрасивши його в вечірній час.
7
Навіть найменший простір перед вхід ом в будинок можна перетворити на квітучий садок. Якщо вона занадто мала або ж вимощена каменем або плиткою, то цілком можливо влаштувати сад і з рослин в контейнерах. Якщо площа дозволяє влаштувати лише невелику клумбу, то підніміть її, засудив високими рожевими кущами.